Bray Wyatt vs Randy Orton na WrestleManii 33?, Możliwe plany wobec Johna Ceny dotyczące Royal Rumble 2017, Gwiazdy WWE wypowiadają się na temat świąt, Top 10 kontrowersyjnych momentów WWE, Walka zapowiedziana na Manhattan Mayhem VI, Promo Alexy Bliss

» Istnieje spore prawdopodobieństwo, że podczas zbliżającej się wielkimi krokami gali PPV WrestleManii 33 dojdzie do kolejnego rozpadu The Wyatt Family przez co Bray Wyatt może zmierzyć się z Randym Ortonem. Ile jest prawdy w tej plotce? Zobaczymy.

» Pojawiły się plotki jakoby na Royal Rumble miało dojść do kolejnego starcia Johna Ceny z AJ Stylesem, gdzie na szali znalazłby się pas WWE.

To mogłoby otworzyć furtkę do starcia John Cena vs Undertaker na WrestleManii 33. Równie dobrze to Undertaker może się zmierzyć z Stylesem na styczniowej gali o tytuł, po czym by go wygrał. Sporo też się mówi o domniemanym starciu kariera vs. tytuł, ale to jest mało prawdopodobne na ten moment.

» W poniższych nagraniach wideo WWE Superstars wypowiadają się na temat świąt Bożego Narodzenia. W jednym z wideo nie mogło zabraknąć polskiego akcentu w postaci Babsa:

» W poniższym nagraniu prezentujemy dziesięć najbardziej kontrowersyjnych momentów w wykonaniu gwiazd WWE, które mimo nie pełnej sprawności fizycznej były atakowane przez swoich przeciwników:

» W poniższym materiale wideo przedstawiamy promo WWE SmackDown Live Women’s Champion Alexy Bliss:

» Federacja Ring of Honor za pośrednictwem Twittera ogłosiła, że 4 marca 2017 roku podczas gali Manhattan Mayhem VI były mistrz ROH Will Ospreay zmierzy się z Dragonem Lee.