Bray Wyatt komentuje turn Setha Rollinsa, Specjalny segment zapowiedziany na Starrcade, Mauro Ranallo nieobecny na tygodniówce NXT, Przeprosiny ze strony Corey’a Gravesa

» Mistrz WWE Universal „The Fiend” Bray Wyatt skomentował na Twitterze heel turn Setha Rollinsa, który miał miejsce w czasie poniedziałkowego RAW:

„Wiedziałem, że masz to w sobie Sethie”

Sam Seth (jeszcze) nie odpowiedział na tego Tweeta.

» WWE zapowiedziało specjalną edycję The KO Show, która będzie miała miejsce na niedzielnej gali Starrcade. Gościem Kevina Owensa będzie WWE Hall of Famer Ric Flair. Gala odbędzie się w Duluth, w Georgii i będzie transmitowana za pośrednictwem platformy WWE Network.

Poniżej zamieszczamy aktualne walki i segment, zapowiedziany na Starrcade:

Walka Fatal 4 Way o Mistrzostwo Kobiet WWE Tag Team

Alexa Bliss i Nikki Cross vs. Charlotte Flair i Mistrzyni Kobiet RAW Becky Lynch vs. Sasha Banks i Mistrzyni Kobiet SmackDown Bayley vs. Mistrzynie Kobiet WWE Tag Team: Asuka i Kairi Sane

Last Man Standing Match
Rusev vs. Bobby Lashley (Wraz z Laną)

The KO Show
Kevin Owens wraz z swoim specjalnym gościem: WWE Hall of Famerem Ricem Flairem

» Mauro Ranallo nie pojawi się na najbliższej gali WWE NXT. Wszystko to spowodowane jest krytyką Corey’a Gravesa na Twitterze, która doprowadziła Mauro (który zmaga się z problemami psychicznymi) do ciężkiego stanu psychicznego i usunięcia swojego konta na tejże platformie. Corey wystosował przeprosiny skierowane do Mauro w podcaście WWE After The Bell:

„Zanim rozpoczniemy omawianie dzisiejszych tematów, muszę coś powiedzieć, jest to sprawa osobista. W ostatnią sobotę podczas gali ‚Takeover: WarGames’, napisałem na Twitterze opinię, która jak zwykle miała zawierać w sobie trochę kontrowersji, aby mieć o czym porozmawiać albo w TV, albo tutaj. Nie było to profesjonalne, a moim celem nie był atak lub obraza kogokolwiek. To nigdy nie było moją intencją. Jeśli zostało tak odebrane, przepraszam z całego serca. To nie była moja intencja, nigdy z premedytacją nie naraził bym kogoś na taki stres, szczególnie współpracownika. Tak więc przepraszam.”

Wciąż nie wiadomo, kiedy Mauro powróci do komentowania gal WWE.