Braun Strowman zostanie mistrzem na WrestleManii 34?, Ronda Rousey zadowolona z debiutu, Kłótnia mistrzyni Knockout’s z fanem wrestlingu

» Wszystko wskazuje na to, że podczas WrestleManii 34 odbędzie się singles match z udziałem Brauna Strowmana oraz WWE Intercontinental Championa The Miza. Początek konfliktu z udziałem tej dwójki najprawdopodobniej miał już miejsce w Gauntlet Matcu w zeszłym tygodniu na Monday Night RAW. Portal The Wrestling Observer informuje o tym, że feud z udziałem tej dwójki został zatwierdzony w styczniu przez oficjeli WWE.

» Podczas niedzielnej gali PPV Elimination Chamber byliśmy świadkami segmentu z udziałem Rondy Rousey, Kurta Angle, Stephanie McMahon oraz Triple H. Była mistrzyni kobiet UFC za pośrednictwem Twittera oraz Instagrama wypowiedziała się swojego występu:

Thank you Las Vegas for the passion and support last night… 🙏🏼

Post udostępniony przez rondarousey (@rondarousey)

» Obecna Impact Wrestling Knockouts Champion Laurel Van Ness znana ze sceny niezależnej jako Chelsea Green była zaangażowana w kłótnię z jednym z fanów podczas eventu organizowanego przez kanadyjską federację PWA. To zdarzenie możecie obejrzeć na poniżej zamieszczonym materiale wideo:

Według relacji fanów ten obcy mężczyzna opuścił budynek po konfrontacji z Green:

Na tym evencie pojawili się także Ethan Page oraz Joseph Park. Ta dwójka również była zaangażowana w wyżej wspomniany segment. Mimo tego przykrego incydentu Laurel podziękowałą fanom PWA oraz zaznaczyła, iż nie może dobiegać się kolejnego powrotu.

No Comment.