Braun Strowman przyszłym mistrzem Universal?, Rey Mysterio wkrótce dołączy do Impact Wrestling, Oczekiwania Naomi wobec Women’s Royal Rumble Matchu

» Niespodziewanie na Monday Night RAW doszło do brawlu z udziałem WWE Universal Championa Brocka Lesnara, Kane’a oraz Brauna Strowmana. W poniżej zamieszczonym materiale wideo przedstawiamy zabójczy atak w wykonaniu Brauna Strowmana, który przewrócił metalową konstrukcję na mistrza oraz drugiej z pretendentów. Braun także wypowiedział się na temat swojej przewagi przed Triple Threat WWE Universal Championship Matchu:

» Dave Meltzer w najnowszym odcinku Wrestling Observer Radio wyjawił, że plotki dotyczące przyszłości byłego WWE Superstar Rey Mysterio oraz Impact Wrestling są w pełni uzasadnione i już za kilka miesięcy będziemy mogli obserwować poczynania zawodnika z Meksyku na Impact TV. Jakiś czas temu Impact próbowało podpisać kontrakt z byłym World Heavyweight Championem jednak te próby zakończyły się niepowodzeniem. Wszystko zmieniło się w ciągu ostatniego tygodnia, gdyż sam Rey wyraził zainteresowanie współpracy z Impact zważywszy na obecność jego rodaka Alberto El Patrona.

Znalezione obrazy dla zapytania rey mysterio impact wrestling

» Była WWE SmackDown Women’s Champion Naomi udzieliła wywiadu dla TV Insider, w którym wypowiedziała się na temat historycznego Women’s Royal Rumble Matchu:

”Wiedziałam, że w końcu dojdzie do pierwszego Women’s Royal Rumble Matchu. Wszystkie kobiety są podekscytowanie. Pamiętam moment, kiedy na RAW Stephanie McMahon ogłosiła coś o czym od dawna spekulowaliśmy. Ciężka praca sprawiła, że będę mogła być częścią czegoś wyjątkowego. Niestety nasze poprzedniczki nie miały takiej okazji. Jestem podekscytowana faktem iż do federacji mogą wrócić takie gwiazdy jak: Kharma, Beth Phoenix, Melina, Trish Stratus, Lita, Victoria, Molly Holly i wiele więcej”.

No Comment.