Braun Strowman o pomocy Vince’a McMahona i próbie samobójczej, Czy Brock Lesnar wróci do UFC?, Rob Van Dam o swojej przyszłości we wrestlingu

» Braun Strowman w najnowszym filmie dokumentalnym na WWE Network “Chronicle” przyznał się do tego, że w przeszłości rozważał popełnienie samobójstwa. Strowman omówił, jak w 2019 roku radził sobie z frustracją związaną ze swoją pozycją w federacji. Wyjawił, że odbył rozmowę z Vincem McMahonem jak ojciec z synem i to Chairman pomógł mu w znaczący sposób.

Doszedłem do punktu, w którym byłem na skraju i miałem dość. Pewnego dnia wpadłem na Vince’a na spotkaniu i powiedziałem: „Muszę z tobą porozmawiać”, a on wyrzucił wszystkich ze spotkania produkcyjnego, usiadł i rozmawiał ze mną. Nie jak szef do pracownika, ale jak mężczyzna do mężczyzny, prawie jak ojciec do syna.

Strowman powiedział, że jest bardzo wdzięczny za relację, którą ma z McMahonem, ponieważ czuje, że mogłoby go tu nie być, gdyby nie wsparcie Vince’a. Strowman ujawnił, że kilka razy myślał o popełnieniu samobójstwa. Powiedział, że McMahon uświadomił mu, że jest czymś więcej niż tylko liczbą.

Jestem bardzo wdzięczny, że mam z nim taką relację, ponieważ mogłoby mnie tu nawet nie być. Nie lubię nawet mówić o tym głośno, ale kilka razy myślałem o zabiciu się. Że dotarłem do tego punktu, powinienem wcześniej z kimś porozmawiać. Nigdy nie wiedziałem, jak bardzo mu na mnie zależy. Myślałem, że jestem tylko liczbą w systemie. Tego dnia uświadomił mi, że jestem ważniejszy niż liczba, za którą nie mogę mu wystarczająco podziękować.

» Brock Lesnar jest obecnie wolnym agentem po tym, jak jego kontrakt z WWE podobno wygasł na WrestleManii 36. Ponieważ branża czeka na kolejny ruch Lesnara, prezes UFC Dana White dał jasno do zrozumienia, że ​​Brock zostanie powitany z powrotem z otwartymi ramionami, jeśli „Bestia” zdecyduje się wrócić do MMA. Przyciągnęło to również uwagę niektórych potencjalnych przeciwników, w tym Jona Jonesa i Vitora Belforta. Wygląda jednak na to, że Brock Lesnar w najbliższej przyszłości nie wróci do oktagonu. Według Dave’a Meltzera z Wrestling Observer Radio Brock jeszcze nie podjął odpowiednich kroków, aby dołączyć do systemu testowania narkotyków UFC dla zawodników. Lesnar nie nawiązał jeszcze bezpośredniego kontaktu z Daną White w sprawie potencjalnego powrotu. Chociaż Meltzer zauważa, że ​​kiedy Lesnar po raz pierwszy podpisał kontrakt na walkę z UFC, Dana trzymał to w tajemnicy przed wszystkimi. Zauważono również, że żona Brocka, była gwiazda WWE Sable, nie jest fanem walk MMA. Może to być kolejny ważny czynnik, który powstrzymuje Lesnara przed ponownym wejściem do oktagonu.

» Rob Van Dam pojawił się w Daily Podcast Wrestling Inc, gdzie mówił o swojej przyszłości w wrestlingu. Obecnie RVD pracuje dla Impact Wrestling. Oto, co miał do powiedzenia:

Nie myślę o zmienianiu przestrzeni i nie mam pojęcia, czy będę z nimi przez jakiś czas. Nie patrzę tak daleko w przyszłość, więc mogę powiedzieć w najbliższej przyszłości, że będę z nimi. Nie mam żadnych planów wyjazdu. Powiedziawszy to, jeśli związek się skończy, to też nie będę zaskoczony. Zawsze rzuca mi się w oczy, gdy ludzie są zaskoczeni, kiedy są zwalniani „O mój Boże, nie mogę uwierzyć w to i tak”. Myślę, że w to wierzę. Jestem w tym biznesie od 30 lat. Zdarza się, chociaż nigdy w życiu nie zostałem zwolniony, ale jestem jednym z najdroższych facetów w szatni, jeśli nie najdroższym. Kiedy mnie wykorzystują, nie mają nawet mnie i Katie [Forbes] przy wejściu. Więc kiedy oglądam takie rzeczy, mam wrażenie, że nie znam niektórych z tych decyzji. Nie wiem, czy próbują mnie zwolnić, a potem poradzić sobie samodzielnie, czy cokolwiek, ale jestem wyluzowany, niezależnie od ich planów. Więc dobrą rzeczą w tym wszystkim jest to, że tak naprawdę nie inwestujemy w zbyt wiele emocji. Innymi słowy, nie wydaje sygnału dźwiękowego. Jest książka, którą polecam „Prosta sztuka nie dawania snu”. Polecam ją. Można jej odsłuchać na YouTube. Jestem jak stary, dobry sposób, aby wyjaśnić ludziom, jak przestać się stresować. Masz tak wiele rzeczy, które możesz dać. Musisz być wybredny, jeśli chodzi o to, gdzie je dajesz. Nie przejmuj się wszystkim.