Braun Strowman mistrzem po SummerSlam?, Kim jest pretendentka do NXT Women’s Title?, Triple H ogłosił brand WWE NXT UK

» Podczas niedzielnej gali WWE PPV Money in the Bank, Braun Strowman został posiadaczem walizki. Dave Meltzer w Wrestling Observer Radio wyjawił, że wrestler zrealizuje swój kontrakt podczas gali WWE SummerSlam, gdzie odbędzie się konfrontacja z udziałem Romana Reignsa oraz WWE Universal Championa Brock Lesnara. Jak wiadomo ta dwójka zmierzy się ze sobą 19 sierpnia, jednak nie otrzymaliśmy żadnego oficjalnego potwierdzenia, co do ich występu. Wszystko wskazuje na to, że po SummerSlam, Brock rozstanie się z WWE tracąc mistrzostwo Universal.

» Przed rozpoczęciem wczorajszych tapingów turnieju WWE UK dowiedzieliśmy się, że w Londynie poznamy nową pretendentkę do WWE NXT Women’s Championship. W walce Toni Storm pokonała Killer Kelly, Jinny oraz Isle Dawn, dzięki czemu już wkrótce zmierzy się z Shayną Baszler o tytuł mistrzowski kobiet.

» WWE COO Triple H podczas turnieju WWE UK poinformował, że już wkrótce powstanie nowa marka WWE NXT UK, która rozpocznie nagrywanie swoich tapingów 28 lipca w Cambridge, 25 sierpnia w Birmingham, 13 października w Plymouth oraz 24 listopada w Liverpoolu. Federacja WWE potwierdziła, że do brandu należeć będą trzy tytułu mistrzowskie takie jak: WWE UK Title – Pete Dunne, WWE UK Women’s Title oraz WWE UK Tag Team Titles.