Brandi Rhodes poza GFW, 3-krotna mistrzyni Knockouts ponownie w ringu?, Jim Ross o powrocie Paige

» Po tym jak z Impact Wrestling zniknął Cody Rhodes, łatwo można było się domyślić, że w GFW nie zobaczymy już również Brandi Rhodes. I choć nie zostało to nigdzie oficjalnie potwierdzone, profilu Brandi nie ma już w zakładce „Roster” na stronie impactwrestling.com Co ciekawe, nie ma go także w zakładce „Alumni”, więc został on usunięty całkowicie.

» W poprzednim newspacku informowaliśmy o zainteresowaniu się przez GFW byłą gwiazdą World Wrestling Entertainment – Jackiem Swaggerem, jednakże to może nie być koniec wzmocnień Global Force Wrestling. 3-krotna TNA Knockouts Champion – Brooke Adams (Miss Tessmacher) w rozmowie z jednym z portali internetowych wyraziła chęć powrotu do wrestlingu.

„Nie, nie jestem tylko mamą. Nadal jestem tą seksowną sportsmenką, która może wejść do ringu i opuścić swój łokieć z narożnika na kogokolwiek innego oraz wykonać akcje, których na co dzień nie robię, jednakże są one znane z telewizji. Nadal jestem tą osobą. Nadam jestem tą Brooke. To dla mnie wewnętrzna bitwa.”

Jak więc sami widzicie, są spore chęci i nadzieje, jednak co za tym idzie, sporo wątpliwości. Czy zobaczymy Brooke z powrotem w ringu Impact? Czas pokaże.

» Jim Ross wypowiedział się zaś o powrocie Paige do WWE:

„Chciałbym zobaczyć Paige ponownie rywalizującą w WWE z całą listą innych utalentowanych zawodniczek, które są obecnie w rosterze. Paige ma niesamowite umiejętności i mam nadzieję, że jest potencjalna szansa na wznowienie przez nią kariery w WWE, musi być jednak zdrowa i poważnie traktowana przez wszystkich innych. Nigdzie indziej na świecie kobiety nie zarobią na tym więcej niż w WWE. Poza tym, nie ma lepszego czasu niż teraz na bycie zawodniczką w WWE.”

A, wy chcielibyście zobaczyć Paige w akcji raz jeszcze?