Brandi Rhodes o dołączeniu do TNA, Jim Ross komentuje face turn Rollinsa, Zapowiedź eventu The Opening Act, Wpis Dixie Carter na Twitterze, Zapowiedź Bound For Glory 2016, Kota Ibushi nie dla WWE?

» Brandi Rhodes udzieliła wywiadu dla Sports Illustrated Extra Mustard, w którym wypowiedziała się na temat dołączenia do Total Nonstop Action oraz wyszkolenia ringowego:

”Do WWE zostałam wprowadzona bardzo, bardzo, bardzo dawno temu jako talent rozwojowy. Oznacza, to że zostałam przeszkolona w Florida Championship Wrestling i kilkukrotnie miałam okazję zaprezentowania się w ówczesnej rozwojówce WWE. Następnie dołączyłam do NXT i spędziałam tam bardzo dużo czasu. Nie tylko jako wrestler, ale również ring announcer(spiker). W Impact Wrestling przywiązywali większą wagę do dywizji Knockouts. W tej federacji przez długi czas dywizja kobiet była najmocniejsza na całym świecie, aż do momentu rewolucji w WWE. Jestem podekscytowana, że mogę być częścią Impact Wrestling”.

» WWE Hall of Famer Jim Ross postanowił skomentować face turn Setha Rollinsa:

”Myślę, że Seth Rollins rozpoczął swoją drogę ku staniu się babyfacem, ponieważ w momencie, kiedy złoczyńca wykazuje chociaż trochę chęci do pomocy drugiej osobie, to świadczy tylko i wyłącznie o nieuniknionym face turnie. Wątpię, aby to w jakiś negatywny sposób wpłynęło na jego postać, gdyż Seth jest świetnym wrestlerem i w każdej roli sobie poradzi”.

» 16 października w Austin odbędzie się gala zatytułowana ‘‘The Opening Act’‘, a jej organizatorem będzie federacja WrestleCircus. Poniżej przedstawiamy plakat promujący, to wydarzenie, w którym udział wezmą takie gwiazdy jak:
Colt Cabana, Willie Mack, Tony Nese, Sammy Guevara, Ethan Carter 3, DJ Z i wiele więcej:

» Prezes TNA Dixie Carter za pośrednictwem Twittera wypowiedziała sie na temat sytuacji związanej ze sprzedażą TNA:

”Zapraszamy do szybkiego udostępniania wieści! @ImpactWrestling ma najlepszych fanów & i niesamowite show #ImpactOnPop”.

» Podczas wczorajszego Impact Wrestling dowiedzieliśmy się, że na niedzielnej gali TNA PPV Bound For Glory Bobby Lashley zmierzy się z EC3 w No Holds Barred Matchu. Zwycięzca zgarnie tytuł. Oto jak prezentuje się dotychczasowa karta BFG:

No Holds Barred Match for the TNA World Title:
-Bobby Lashley (c) vs EC3

TNA Tag Team Title Match:
-The Decay (c’s) vs The Hardys

TNA Knockouts Title Match:
-Maria Kanellis (c) vs Gail Kim

Grand Impact Championship Match:
-Drew Galloway vs Aron Rex

Single Match:
-Moose vs Mike Bennett

Bound for Gold Match o future TNA World Title Match:
-Rockstar Spud vs Jessie Godderz vs Robbie E vs Grado vs Tyrus vs Baron Dax vs Braxton Sutter vs Mahabali Shera vs 2 more participants TBA

-Debiut Cody’ego Rhodesa

» We wczorajszych newsach informowaliśmy o dołączeniu uczestnika Cruiserweight Classic Ibushiego do turnieju Dusty Rhodes Classic Tag Team, który został zorganizowany przez NXT. Dave Meltzer z portalu F4WOnline.com donosi, że Kota Ibushi nie zamierza podpisać kontraktu z WWE, ponieważ ma obrane inne cele niż wyłącznie praca dla WWE.