Booker T odnośnie dołączenia CM Punka do Backstage, Dolph Ziggler o powrocie Morrisona do WWE, Tito Ortiz opowiada o przyjaźni z Shanem McMahonem

» WWE Hall of Famer Booker T w swoim najnowszym podcaście wypowiedział się na temat dołączenia CM Punka do WWE Backstage:

“Nie wiem, co się stało. Nie widziałem CM Punka przez cały dzień, nie wiedziałem, że jest w budynku. Przeszliśmy do ostatnich dwóch minut programu, byliśmy gotowi do wyjścia, ale nagle otrzymaliśmy niespodziankę. Nie wiedziałem, co się wydarzyło, nagle rozbrzmiała muzyka i byłem zaskoczony pojawieniem się CM Punka. Fani chcą zobaczyć CM Punka. Chcą widzieć, jak robi swoje i powraca do biznesu. Nie było go w naszej branży od sześciu lat. Jestem pewien, że ludzie chcieliby, aby Punk założył buty i wrócił z Samoa Joe i Colem. To byłoby coś niesamowitego prawie jak reunion”.

» WWE Superstar Dolph Ziggler udzielił wywiadu dla Talk Sports, w którym wypowiedział się na temat powrotu Morrisona do WWE:

“On jest moim przyjacielem. Spotykamy się robimy różne rzeczy razem. Kilka tygodni temu miałem okazję wystąpić w tym samym filmie, co on. Wyświadczyłem mu przysługę, natomiast on od trzech lat oznajmiał mi o swoim powrocie do WWE. Więc nie wiem, czy się ze mną droczył, czy nie. Po prostu po jakimś czasie przestałem go pytać o powrót do WWE. 10 lat temu mieliśmy okazję świetnie się bawić i mam nadzieję, że wkrótce będziemy mogli to powtórzyć. Cieszę się z jego sukcesów, podobnie jak i on z moich. Wspieramy się i pracujemy jak najlepiej na swoje dobre imię”.

» Tito Ortiz udzielił wywiadu dla Wrestling Inc, w którym wypowiedział się na temat Shane’a McMahona:

“Jestem przyjacielem Shane’a McMahona. Chyba pojawi się na mojej walce z Alberto Del Rio. On daje mi bilety na swoje wydarzenia za każdym razem, kiedy jest w Staples Center lub w Orange County. Zabieram na nie moje dzieci, wszyscy jesteśmy jego wielkimi fanami. Chciałbym się w tym zagłębić, ale myślę, że Shane nie jest pewien, czy potrafię rozróżnić prawdziwą walkę od zawodowego wrestlingu. Widziałem, w jaki sposób robi to Cain Velasquez. Wykonał kawał dobrej roboty. Jestem wielkim fanem Brocka Lesnara. Wiem, że on jest teraz mistrzem w WWE”.