Bohaterowie tygodnia WWE 20-27 listopada 2016

Zapraszamy do czytania serii pt. ”Bohaterowie Tygodnia”, w której przedstawię Wam trójkę najlepszych wrestlerów WWE danego tygodnia oraz najlepszą walkę. Tak więc zapraszam do czytania.

3 miejsce: Dean Ambrose

Podczas zeszłotygodniowej gali PPV Survivor Series Dean Ambrose zaatakował AJ Stylesa co było początkiem jego konfliktu z komisarzem SmackDown Live Shanem McMahonem. Pretendent do WWE Championship zaatakował AJ Stylesa (mistrza) wraz ze swoimi dawnymi partnerami z The Shield i wykonał na nim potrójnego powerbomba o stół komentatorski. Dean wreszcie odzyskał swą nieprzewidywalność czym skradł moje serce 🙂 Podczas wtorkowego odcinka SmackDown Live otrzymaliśmy humorystyczną stronę Deana, który pomógł Jamesowi Ellsworthowi w zdobyciu kontraktu ze SmackDown Live. Warto dodać, że James pokonał aktualnego mistrza WWE AJ Stylesa w Ladder Matchu i być może w przyszłości z Deanem stworzy tag team. Co o tym sądzicie?

2 miejsce: The ”New” Wyatt Family

Po kilku tygodniach…. na SmackDown Live zadebiutowała odnowiona grupa ”The Wyatt Family”, w której skład wchodzą: Bray Wyatt, Luke Harper oraz………Randy Orton? Spodziewaliście się takiego rozstrzygnięcia? Podczas zeszłotygodniowej gali PPV Survivor Series Bray Wyatt oraz Randy Orton jako jedyni pozostali w boju i to dzięki nim drużyna SmackDown Live pokonała drużynę RAW. Celem nowej grupy są tytuły SmackDown Live Tag Team, ale przed tym muszą się uporać z American Alpha. Waszym zdaniem Randy Orton i Bray Wyatt zostaną nowymi mistrzami tag team na SmackDown Live?

1 miejsce: Bill Goldberg

Podczas gali PPV Survivor Series zszokował cały świat WWE, ponieważ w 86 sekund pokonał dotychczas niezwyciężonego Brocka Lesnara, który nosi pseudonim ”Bestia”. Bill z powrotem stał się superbohaterem z lat 90-tych. Dzień po gali na Monday Night RAW wyjawił, że weźmie on udział w Royal Rumble Matchu, który odbędzie się na gali PPV Royal Rumble 2017. Dlaczego WWE postanowiło podłożyć Brocka Lesnara?

Walka Tygodnia:

5 on 5 Traditional Survivor Series Men’s Elimination Match