Bohaterowie tygodnia WWE 9 – 15 października 2016

Zapraszamy do czytania serii pt. ”Bohaterowie Tygodnia”, w której przedstawię Wam trójkę najlepszych wrestlerów WWE danego tygodnia oraz najlepszą walkę. Tak więc zapraszam do czytania.

3 miejsce: Sasha Banks

Rewolucja w dywizji kobiet nadal trwa!!! Niedawno dowiedzieliśmy się, że na najbliższej gali WWE RAW PPV ”Hell in a Cell” obejrzymy pierwsze starcie z udziałem kobiet w stypulacji Hell in a Cell. To nie wszystko, warto zauważyć, że na zeszłym RAW otrzymaliśmy pierwszy mixed tag team match od bardzo dawna. Sasha wraz z Romanem Reignsem zmierzyła się z Charlotte oraz Rusevem.

2 miejsce: The Wyatt Family

Podczas draftu jaki miał miejsce w lipcu wydawało się, że dojdzie do rozłamu The Wyatt Family, jak się okazało później było to błędne twierdzenie. Erick Rowan został kontuzjowany, a Bray Wyatt rozpoczął solową karierę, która miała być bardziej owocna niz dotychczas. Jednak podczas gali No Mercy powrócił Luke Harper, który ingerował w starcie Braya z Viperem i tym samym dołączył do niebieskiego rosteru SmackDown Live.

1 miejsce: Dolph Ziggler

W zeszłym tygodniu Dolph Ziggler był jedną nogą po za WWE, ale ku zaskoczeniu fanów WWE na gali No Mercy pokonał The Miza dzięki czemu został nowym mistrzem interkontynentalnym. Nie było to łatwe zadanie, ponieważ aktualnie The Miz jest jednym z najlepszych wrestlerów w federacji. Show off pokonał wszystkie przeciwności, wykonał dobrze swoje zadania, a na SmackDown Live zmierzył się z byłymi partnerami ze Spirit Squad. Warto zaznaczyć, że na SmackDown Live Dolph został zaatakowany przez The Miza, ale na ratunek przybyli mu Tag Team Champions Heath Slater oraz Rhyno, który nie pasuje mi jako face.

Walka tygodnia: The Miz(c) vs Dolph Ziggler – No Mercy 2016