Bohaterowie tygodnia WWE 9 – 15 kwietnia 2017

Zapraszamy do czytania serii pt. ”Bohaterowie Tygodnia”, w której przedstawię Wam trójkę najlepszych wrestlerów WWE danego tygodnia oraz najlepszą walkę. Tak więc zapraszam do czytania.

3 miejsce: Nia Jax

W zeszłym tygodniu Nia Jax skorzystała z Superstar Shake-Up i stała się najważniejszym ogniwem w dywizji kobiet na Monday Night RAW w momencie, kiedy to brutalnie zaatakowała Mickie James, Sashe Banks oraz Bayley. Tylko była mistrzyni kobiet SmackDown Alexa Bliss uratowała się przed potężną siłą. Jednak nasuwa się teraz pytanie, czy mimo wielkich braków ringowych(w walce jak i za mikrofonem) jej pochodzenie wciąż będzie odgrywało ważną rolę w przyszłości zawodniczki?

2 miejsce: AJ Styles

Jestem bardzo zadowolony z pozostania niesamowitego wrestlera jakim jest Styles na SmackDown Live 🙂 Sporo rzeczy na niebieskiej tygodniówce się zmieniło, ale na szczęście Daniel Bryan oraz Shane McMahon nie pozbyli się najważniejszego ogniwa. W tym tygodniu Styles pokonał Barona Corbina oraz Samiego Zayna dzięki czemu zyskał miano pretendenta do WWE United States Championship, który jest w posiadaniu Kevina Owensa.

1 miejsce: Braun Strowman

Zeszły tydzień zdecydowanie należał do byłego członka The Wyatt Family, który podczas poniedziałkowego RAW brutalnie zaatakował Romana Reignsa i wysłał go do szpitala. Dla wszystkich przeciwników Romana była to niesamowita noc 😀 Niestety po jego porażce na FastLane postać Strowmana została odsunięta na dalszy plan, ale nie wiadomo z jakich względów Vince po raz kolejny zmienił scenariusz. Jeśli pogłoski są prawdzie to kolejnym rywalem Strowmana ma być Brock Lesnar. Co o tym sądzicie?

Walka Tygodnia: WWE 205 Live
TJ Perking vs ‚Gentleman’ Jack Gallagher

Czy zgadzacie się z tym zestawieniem?