Bohaterowie Tygodnia WWE 28.08 – 03.09. 2016

Zapraszamy do czytania serii pt. ”Bohaterowie Tygodnia”, w której przedstawię Wam trójkę najlepszych wrestlerów WWE danego tygodnia oraz najlepszą walkę. Tak więc zapraszam do czytania.

3 miejsce: The Miz

Obraz znaleziony dla: GM DANIEL BRYAN THE MIZ

W ubiegłym tygodniu byliśmy świadkami niesamowitego segmentu z udziałem mistrza IC oraz Generalnego Managera SmackDown Daniela Bryana. Przez zaistniałą sytuację obecnie Miz jest postrzegany przez fanów w zupełnie inny sposób niż to miało miejsce wcześniej. Wspólnie z Heathem Slaterem tworzą coś intrygującego, coś przez co skupiają uwagę wszystkich na sobie. Niestety na SmackDown nie doszło do kolejnej konfrontacji, natomiast dowiedzieliśmy się, że na gali PPV Backlash The Miz zmierzy się z Dolphem Zigglerem o tytuł IC. Jak myślicie, czy Miz po tym incydencie zachowa tytuł, a jego pozycja w WWE się jeszcze bardziej umocni, czy jednak sporo straci?

2 miejsce: Triple H

Wszystkiego mogliśmy się spodziewać po WWE, ale powrót Triple H na Monday Night RAW był ogromnym zaskoczeniem, co widoczne było na twarzach fanów jak i wrestlerów WWE. Hunter zdradził ulubieńca nieistniejącej już dyrekcji i przyczynił się do jego porażki na RAW w starciu o Universal Title.

1 miejsce: Kevin Owens

Obraz znaleziony dla: kevin owens universal champion

Czy konieczne jest tutaj wyjaśnianie, dlaczego na pierwszym miejscu postanowiłem uplasować Kevina Owensa? Przy drobnej pomocy Triple H, Kevin Owens został mistrzem WWE Universal co było ogromnym zaskoczeniem nie tylko dla fanów, ale również i dla samego wrestlera. Jak będzie wyglądała relacja na linii Kevin Owens i Triple H? Cóż wydaje mi się, że Kevin stanie się ulubieńcem Huntera i sytuacja będzie podobna do tej, która poprzednio miała miejsce z Sethem Rollinsem.

Walką tygodnia jest starcie o WWE Universal Championship: