Bohaterowie tygodnia WWE 24 – 30 maja 2015

Zapraszamy do czytania co tygodniowego zestawienia, w którym umieszczanych zostaje trzech wrestlerów, którzy najbardziej mi zaimponowali w danym tygodniu. Ten tydzień był niesamowity w wykonaniu gwiazd WWE. Jak to pięknie brzmi ostatni tydzień przed rywalizacją na mojej ulubionej gali PPV Elimination Chamber. Zapowiedź gali widnieje na stronie 😉 zachęcamy do przeczytania i pozostawienie komentarza.

Poniżej przedstawiam najlepszą trójkę tego tygodnia:

#3 Seth Rollins

Niestety realizacja planu dotycząca pozbycia się Deana Ambrose’a nie wypadła tak jak to sobie zaplanował WWE World Heavyweight Champion. Mistrz i J & J Security doprowadzili do przypadkowego ataku pretendenta na kamerzystę przez co został aresztowany. Jednak w nagraniu wideo widać było wyraźny udział Setha Rollinsa w ataku przez co Dean nie został skazany 😛 Kontrakt na Elimination Chamber został podpisany i już dzisiaj dowiemy się, czy obecny mistrz utraci tytuł, czy też go obroni.

#2 Kevin Owens

Wpływ NXT Championa na wydarzenia, które mają miejsce w głównym rosterze jest zaskakujący 🙂 Drugi tydzień z rzędu KO zagościł na Monday Night RAW, zdominował Johna Cenę i zdeptał United States Championship. Nasuwa się pytanie po co? Hmmm mam nadzieję, że wkrótce otrzymamy na to pytanie odpowiedź. Czy Kevin Owens będzie pierwszym wrestlerem, który zakończy długie panowanie Johna Ceny jako mistrz Stanów Zjednoczonych? Osobiście nie widzę takiej możliwości aby świeży zapaśnik z NXT pokonał kogoś takiego jak John Cena.

#1 Dean Ambrose

W tym tygodniu spotkały go różne nieprzyjemności ze strony The Authority, ale udało mu się je przezwyciężyć i przetrwać do dzisiejszej gali PPV Elimination Chamber na której zmierzy się z Sethem Rollinsem o WWE World Heavyweight Championship. Na Monday Night RAW doszło do przypadkowego incydentu przez, który Dean Ambrose został wzięty na komisariat policji, a następnie z powrotem odwieziony do areny gdzie odbywa się RAW. Z niecierpliwością wyczekujmy Elimination Chamber. Chciałbym aby to właśnie Dean pokonał Rollinsa i został nowym mistrzem.