Bohaterowie tygodnia WWE 22-29 stycznia 2017

Zapraszamy do czytania serii pt. ”Bohaterowie Tygodnia”, w której przedstawię Wam trójkę najlepszych wrestlerów WWE danego tygodnia oraz najlepszą walkę. Tak więc zapraszam do czytania.

3 miejsce: The Wyatt Family

Od jakiegoś czasu w rodzinie Wyatta nie działo się zbyt dobrze, a to za sprawą konfliktu Randy’ego Ortona z Lukiem Harperem, który zakończył się podczas zeszłotygodniowego odcinka SmackDown Live na, którym to Viper pokonał Harpera(odszedł z rodziny). Wydawało się, że konflikt został zażegnany, ale to było tylko złudzenie, ponieważ Bray Wyatt zaatakował Harpera i wybrał Ortona na swojego towarzysza. Jak to się skończy? Hmmm walką Braya z Randym na WrestleManii 33 o tytuł WWE?

2 miejsce: Bill Goldberg

Pojawienie się Billa Goldberga na zeszłotygodniowym Monday Night RAW miało na celu wypromowanie swojej osoby oraz przestraszenie pozostałych uczestników Royal Rumble Matchu. Niestety jego promo zostało przerwane przez Paula Heymana oraz Brocka Lesnara, ale cóż to się później stało? Do nich dołączył The Undertaker 😀 Trzeba przyznać, że takie segmenty mogłyby pojawiać się częściej w WWE.

1 miejsce: The Undertaker

Pojawił się podczas segmentu na zeszłotygodniowym Monday Night RAW, w którym udział również wzięli: Paul Heyman, Brock Lesnar oraz Bill Goldberg. The Undertaker w tym momencie stał się faworytem do zwycięstwa w Royal Rumble Matchu. Niestety ”Umarlak” nie wyglądał za dobrze jeśli chodzi o aspekty fizyczne.

Walka tygodnia: Seth Rollins vs Sami Zayn

Zgadzacie się z moim zestawieniem?