Bohaterowie tygodnia WWE 19 – 26 lutego 2017

Zapraszam do czytania serii pt. ”Bohaterowie Tygodnia”, w której przedstawię Wam trójkę najlepszych wrestlerów WWE danego tygodnia oraz najlepszą walkę. Miłej lektury.

3 miejsce: Luke Harper

Kim jest syn marnotrawny Braya Wyatta? O kim mowa? Luke Harper jest co raz bliżej starcia ze swoim byłym przyjacielem. Podczas wtorkowego odcinka SmackDown Live Luke będzie miał okazję zaprezentować swój potencjał w starciu z fenomenalnym AJ Stylesem, a zwycięzca tego starcia na WrestleManii 33 zmierzy się z Bray’em Wyattem. Warto dodać, że pojedynek ten został zatwierdzony, ponieważ zeszłotygodniowy Battle Royal Match na SmackDown zakończył się remisem.

2 miejsce: Alexa Bliss

W zeszłym tygodniu ówczesna mistrzyni SmackDown Womens Naomi oddała tytuł z powodu urazu jakiego nabawiła się podczas starcia z Alexą Bliss. W związku z tym incydentem Alexa Bliss w walce o tytuł pokonała Becky Lynch dzięki czemu w krótkim czasie stała się dwukrotną mistrzynią kobiet na SmackDown. Która z kobiet będzie odpowiednią przeciwniczką dla Alexy? Może Nikki Bella? Becky Lynch? Carmella? A może Mickie James?

1 miejsce: Braun Strowman

W zeszłym tygodniu doszło do konfrontacji gigantów, w której to o wiele młodszy Braun wyszedł zwycięsko. Big Show po raz kolejny musiał uznać wyższość swojego przeciwnika. Były członek The Wyatt Family udowodnił, że mimo ogromnych gabarytów jest on także niesamowicie zwinny. Czy w WWE jest ktoś kto będzie w stanie powstrzymać Brauna w drodze po WWE Universal Championship?

Walka Tygodnia: Big Show vs Braun Strowman – RAW


Zgadzacie się z moim zestawieniem?