Bohaterowie tygodnia WWE 19 – 25 marca 2017

Zapraszam do czytania serii pt. ”Bohaterowie Tygodnia”, w której przedstawię Wam trójkę najlepszych wrestlerów WWE danego tygodnia oraz najlepszą walkę. Miłej lektury.

3 miejsce: The Usos

W tym tygodniu bracia dokonali czegoś niesamowitego otóż na ostatnim odcinku SmackDown Live pokonali ówczesnych mistrzów tag teamowych American Alpha i zdobyli SmackDown Tag Team Titles. Trzeba przyznać, że było to bardzo duże zaskoczenie dla fanów WWE. Jednak wciąż nie wiadomo, czy znajdą się oni w karcie tegorocznej WrestleManii. Waszym zdaniem The Usos powinni bronić pasy tag teamowe przeciwko American Alpha na WrestleManii 33?

2 miejsce: The Undertaker

Nie ma cienia wątpliwości, że każdy występ DeadMana jest czymś niesamowitym. W tym tygodniu The Undertaker pojawił się na Monday Night RAW podczas walki wieczoru, gdzie wykonał chokeslam na Braunie Strowmanie, lecz zainkasował speara od swojego przeciwnika Romana Reignsa, z którym zmierzy się na WrestleManii 33. Pomimo zainkasowania akcji kończącej Taker zakończył odcinek czerwonej tygodniówki. Czy taki incydent mógł wpłynąć na psychikę Romana Reignsa? Kto wygra ostateczną batalię na WrestleManii?

1 miejsce: Shane McMahon

W tym tygodniu oprócz kontynuowania feudu Braya Wyatta z Randym Ortonem otrzymaliśmy kolejny ciekawie zapowiadający się konflikt z udziałem komisarza SmackDown Shane’a McMahona oraz AJ Stylesa co spodobało się szerszej publiczności. W dodatku na niebieskiej tygodniówce komisarz SmackDown brutalnie zaatakował AJ Stylesa czym odwdzięczył mu się za zeszłotygodniowy atak. Kto według Was wyjdzie zwycięsko z tej wojny podczas WrestleManii 33?

Pojedynek tygodnia:
American Alpha vs The Usos o SmackDown Tag Team Championship

Czy zgadzacie się z takim zestawieniem?