Bohaterowie tygodnia WWE 17 – 24 maja 2015

Zapraszamy do czytania co tygodniowego zestawienia, w którym umieszczanych zostaje trzech wrestlerów, którzy najbardziej mi zaimponowali w danym tygodniu. Ten tydzień był niesamowity w wykonaniu gwiazd WWE, którzy tuż po zakończeniu PPV Payback rozpoczęli tworzenie nowych konfliktów, a także poznaliśmy nowe pojedynki, które odbędą się w najbliższą niedzielę na gali PPV Elimination Chamber.

Poniżej przedstawiam najlepszą trójkę tego tygodnia:

#3 Dean Ambrose

The Lunatic Fringe podczas Payback niestety nie zyskał nic cennego. Natomiast ku zaskoczeniu wielu wielu wielu fanów World Wrestling Entertainment na najbliższej gali PPV Dean Ambrose zmierzy się z Sethem Rollinsem o WWE World Heavyweight Championship. Co było powodem takiego posunięcia ze strony urzędników federacji? Hmmmm i to jest bardzo ciężkie pytanie, na które wyłącznie oni znają odpowiedź, ale my możemy się domyślić, że głównym powodem takiego posunięcia jest potencjał jaki posiada były mistrz Stanów Zjednoczonych oraz poparcie ze strony fanów.

#2 Kevin Owens

Niewątpliwie największym zaskoczeniem w tym tygodniu było pojawienie się na Monday Night RAW obecnego mistrza NXT Kevina Owensa, który wywołał spore zamieszanie, ponieważ zaakceptował wyzwanie Johna Ceny, a następnie go zaatakował i wyprowadził powerbomb. Na gali Elimination Chamber dojdzie do pojedynku tych Panów i widać, że Kevin jest kolejnym wrestlerem, który zostanie wypromowany przez Johna Cenę. Wracając do ich walki na najbliższej PPV to będzie starcie na zasadzie non-title match. Podczas Gali NXT Takeover: Unstoppable Kevin Owens poznał swojego kolejnego rywala, którym jest Samoa Joe, były wrestler Total Nonstop Action.

#1 Seth Rollins

Jeśli chodzi o osiągnięcia w tym tygodniu to po raz kolejny zabłysnął WWE World Heavyweight Champion, który mimo wielu przeciwności losowych udowodnił, że nie przypadkowo posiada najcenniejszy tytuł w federacji. Podczas Payback byliśmy świadkami chwilowego zjednoczenia byłych członków The Shield, czyli Romana Reignsa & Deana Ambrose’a i Setha Rollinsa. Mistrz po raz drugi skutecznie obronił tytuł na gali PPV, a na Monday Night RAW ceremonia, która specjalnie została zorganizowana z tego powodu została przerwana przez Deana Ambrose’a z którym zmierzy się na najbliższej gali Elimination Chamber 2015 o WWE World Heavyweight Championship.