Bohaterowie tygodnia WWE 17-23 kwietnia 2016

Zapraszamy do czytania serii pt. ”Bohaterowie Tygodnia”, w której przedstawię Wam trójkę najlepszych wrestlerów WWE danego tygodnia oraz najlepszą walkę. Tak więc zapraszam do czytania.

3 Miejsce: Enzo Amore & Colin Cassady

Kilka tygodniu temu do Głównego rosteru World Wrestling Entertainment dołączyli Enzo i Colin, którzy od razu zostali pokochani przez fanów WWE. Z tygodnia na tydzień udowadniali wszystkim, ze zasłużyli na to aby znaleźć się w głównym rosterze, a w tym tygodniu pokonali najbardziej utytułowany tag team w historii WWE, czyli The Dudley Boyz dzięki czemu maja wielką szanse na to aby stać się nowymi pretendentami do pasów tt, które obecnie są w posiadaniu The New Day!!!!!

2 Miejsce: AJ Styles

Przybycie do WWE wszystkich członków Bullet Club wiązało się z tym, ze AJ Styles został nowym pretendentem do WWE World Heavyweight Championship, który obecnie jest w posiadaniu Romana Reignsa. Od dwóch tygodni mistrz jest atakowany przez przyjaciół pretendenta, lecz on cały czas twierdz, ze to nie jest jego sprawka. Czy na pewno? Osobiście uważam, ze jest bardzo ciekawie prowadzony ten feud i istnieje sporo plotek, ze nowym liderem BC ma zostać były mistrz NXT Finn Balor, tak wiec będzie się działo. Zarówno The Miz jak i Roman Reigns nie maja szans w starciu z kimś kto ma takie plecy jak AJ Styles, wiec Roman, POWODZENIA!

1 Miejsce: Luke Gallows i Karn Anderson

W zeszłym tygodniu Doc i Karn zdecydowali się zaatakować kuzynów mistrza WWE, czyli braci The Usos, a w tym tygodniu posunęli się znacznie dalej i zaatakowali Romana Reignsa przy czym wysłali mu oświadczenie, ze nie będzie miał łatwo w starciu z ich człowiekiem. To miało miejsce na Monday Night RAW, a tymczasem na SmackDown AJ Styles pokonał The Miza, którego uwaga została rozproszona przez członków Bullet Club. Jakie są intencje Gallowsa i Andersona wobec AJ Stylesa?

Walka Tygodnia:

Kevin Owens vs Dean Ambrose