Bohaterowie tygodnia WWE 12 – 18 kwietnia 2015

Zapraszamy do co tygodniowego zestawienia, w którym umieszczanych zostaje trzech wrestlerów, którzy najbardziej mi zaimponowali w danym tygodniu. Jesteśmy co raz bliżej gali PPV Extreme Rules, kolejne pojedynki zostały zatwierdzone, nowe stypulacje a to wszystko wydarzyło się w Wielkiej Brytanii!!! Pora zająć się naszymi bohaterami.

#3 John Cena
Nawet zaskakujące ataki bułgarskiego wrestlera, który bezsensownie udaje rosyjskiego wybawiciela na mistrza Stanów Zjednoczonych nie są w stanie zagrozić mu. Określany mianem najlepszego mistrza US John Cena nadal dał możliwość wszystkim zawodnikom z zaplecza na rzucenie mu wyzwania, które automatycznie zostanie przyjęte, a to za sprawą Open Challenge przez co prestiż United States Championship znacząco wzrasta. W tym tygodniu na Monday Night RAW otrzymaliśmy świetny pojedynek z udziałem Bad News Barretta, który wyzwał mistrza US, lecz niestety nie udało mu się zgarnąć tytułu. Na SmackDown otrzymaliśmy tag team match, w którym połączonych zostało dwóch mistrzów US John Cena i IC Daniel Bryan. No No No naprawdę świetny tag team 😉

#2 Randy Orton
Pretendent do WWE World Heavyweight Championship opracował bardzo dobrą strategię, która być może pozwoli mu na zdobycie tytułu, który obecnie jest w posiadaniu chytrego Setha Rollinsa. Viper wpadł na genialny pomysł, otóż postanowił aby walka o najważniejszy tytuł w federacji odbyła się w Steel Cage Matchu, gdzie żaden z członków The Authority nie będzie mógł ingerować.
Natomiast Seth Rollins w odwecie dodał paragraf, który zakazuje wykonywanie RKO podczas ich pojedynku na PPV. Na Monday Night RAW Kane starał się ze wszystkich sił pomóc Rollinsowi i najpierw wyznaczył Viperowi pojedynek z Cesaro, a następnie Handicap Match z Cesaro i Tysonem Kiddem, czyli obecnymi mistrzami Tag Team.

#1 The Big Show
Wygwizdywany i znieważony przez publiczność w Londynie największy atleta na świecie w znaczącym stopniu odcisnął piętno w World Wrestling Entertainment w tym tygodniu. Podczas Monday Night RAW zareagował na słowa Romana Reignsa, który twierdził iż Show jest największym tchórzem w federacji za co spotkał się twarzą z dachem taksówki po zainkasowaniu Chokeslamu. Podczas SmackDown dowiedzieliśmy się, że na zbliżającej się gali PPV Extreme Rules The Big Show zmierzy się z Romanem Reignsem w Last Man Standing Matchu.