Bohaterowie tygodnia WWE 11 – 18 marca 2017

Zapraszam do czytania serii pt. ”Bohaterowie Tygodnia”, w której przedstawię Wam trójkę najlepszych wrestlerów WWE danego tygodnia oraz najlepszą walkę. Miłej lektury.

3 miejsce: Seth Rollins

Architekt powrócił do WWE tuż przed WrestleManią 33 tworząc niesamowite segmenty wraz z WWE COO Triple H, z którym planowo ma zmierzyć się na największej gali roku. Jednak Seth udowodnił, że ma nieziemskiego pecha przez co jego występ stoi pod znakiem zapytania. I teraz nasuwa się pytanie, czy Rollins opuści drugą WrestleManię z rzędu? Mam nadzieję, że do tego nie dojdzie. Wracają do poniedziałkowego Monday Night RAW to warte uwagi jest poświęcenie byłego mistrza WWE, który niestety został pobity przez swojego stwórcę Triple H.

2 miejsce: Triple H

Podczas poniedziałkowego Monday Night RAW odbył się segment z udziałem Stephanie McMahon oraz Generalnego Managera Micka Foleya. Podczas tego wydarzenia zjawił się także ”Hunter”, lecz został on zaatakowany przez kontuzjowanego Setha Rollinsa, ale ten incydent tylko rozzłościł Paula. Czy według Was starcie Triple H z Sethem Rollinsem odbędzie się na WrestleManii 33? Co może oznaczać zwycięstwo dla Triple H, a co dla Rollinsa?

1 miejsce: AJ Styles

Wspominałem o atakach, które miały miejsce na Monday Night RAW, więc teraz trzeba przejść do wydarzeń, które miały miejsce na SmackDown Live! Podczas wtorkowego odcinka komisarz Shane McMahon został brutalnie zaatakowany przez ”Phenomenal One” AJ Stylesa, ale nie przeszkodziło mu to w wydaniu ogłoszenia dotyczącego starcia tej dwójki na WrestleManii 33. Co sądzicie na temat tej walki? Czy Shane poradzi sobie w starciu z najlepszym wrestlerem w WWE?

Walka wieczoru: Fatal 5-Way Elimination Match o miano pretendenta do WWE Cruiserweight Championship: