Bohaterowie tygodnia WWE 1 – 8 kwietnia 2017

Zapraszam do czytania serii pt. ”Bohaterowie Tygodnia”, w której przedstawię Wam trójkę najlepszych wrestlerów WWE danego tygodnia oraz najlepszą walkę. Miłej lektury.

3 miejsce: The Hardy Boyz

Po wielu spekulacjach, wątpliwościach i sceptycyzmie Jeff i Matt Hardy powrócili do federacji World Wrestling Entertainment po długiej nieobecności spowodowanej przygodą ze sceną niezależną. Podczas WrestleManii 33 gospodarze gali The New Day ogłosili powrót braci, którzy w ladder matchu pokonali Gallowsa & Andersona, Sheamusa & Cesaro oraz Enzo Amore i Bigg Cassa dzięki czemu zostali nowymi RAW Tag Team Champions.

2 miejsce: Roman Reigns

The Undertaker znalazł się na kolejnej liście osiągnięć Romana Reignsa. Podczas WrestleManii 33 zakończona została era The Undertakera co nie zostało za dobrze przyjęte przez WWE Universe. W poniedziałek na Monday Night RAW Roman Reigns otrzymał jedną z najgorszych reakcji ”boooo”, która trwała kilka minut, a sam zawodnik nie został dopuszczony do głosu.

1 miejsce: The Undertaker

Po długoletniej przygodzie z wrestlingiem jeden z najlepszych wykonawców przeszedł na zasłużoną emeryturę. Legendarny DeadMan poświęcił się i podłożył Romanowi Reignsowi tylko po to, aby wypromować członka nieistniejącej grupy The Shield co nie zostało przyjęte w odpowiedni sposób przez WWE Universe. Po zakończeniu swojej walki na WrestleManii 33 Taker zostawił w środku ringu rękawiczki, płaszcz i kapelusz, a następnie udał się na zaplecze ze swoją żoną Michelle McCool. Wielka szkoda :/ ale cóż nic nie trwa wiecznie.

WALKA TYGODNIA:

Shane McMahon vs AJ Styles – WrestleMania 33