Bohaterowie tygodnia WWE 1 – 7 czerwca 2015

Zapraszamy do czytania co tygodniowego zestawienia, w którym umieszczanych zostaje trzech wrestlerów, którzy najbardziej mi zaimponowali w danym tygodniu. Ten tydzień był niesamowity w wykonaniu gwiazd WWE. Wielkimi krokami zbliżamy się do Money in the Bank 2015!!!!!!! Zachęcamy do przeczytania i pozostawienie komentarza.

Poniżej przedstawiam najlepszą trójkę tego tygodnia:

#3 Ryback

Wreszcie nadszedł czas kiedy Big Guy panuje jako mistrz. Podczas gali PPV Elimination Chamber zdobył swój pierwszy upragniony tytuł w World Wrestling Entertainment oraz zyskał nowego przeciwnika, którym jest największy atleta na świecie The Big Show. Wszystko wskazuje na, to że na najbliższej gali, która odbędzie się 14 czerwca będziemy świadkami pojedynku o IC Championship z udziałem tych dwóch Panów, ale nie sądzę aby Show był w stanie odebrać tytuł Ryback’owi.

#2 Dean Ambrose

Sytuacja z WWE World Heavyweight Championship wciąż nie została wyjaśniona. Prawdziwy zwycięzca padł ofiarą nieuzasadnionej dyskwalifikacji. Dean uważa siebie za prawowitego mistrza, więc
wziął ze sobą to co do niego powinno należeć. Za sprawą Romana Reignsa na Money in the Bank otrzymamy walkę rewanżową z użyciem drabin, w której Dean Ambrose postara się po raz kolejny udowodnić wyższość nad Rollinsem. Czy Dean Ambrose zostanie nową twarzą WWE? Hmmm byłoby świetnie, gdyż szaleniec posiada wielu zwolenników wśród fanów.

#1 Kevin Owens

Jedynym kandydatem do miana bohatera tygodnia numer#1 jest Kevin Owens, który nadal chyba na stałe zadomowił się w głównym rosterze. Na gali Elimination Chamber pokonał Johna Cenę co doprowadziło do wybuchu kolejnej wojny w WWE. Ku zaskoczeniu fanów KO odniósł łatwe zwycięstwo w najważniejszej walce w swojej karierze. Warto dodać, że był to jego debiut na gali PPV. Na SmackDown Kevin Owens zapisał się w historii, ponieważ jako pierwszy mistrz NXT bronił swojego tytułu na niebieskiej tygodniówce.