Bobby Lashley chwali dwudniową WrestleManię, Piękny gest Romana Reignsa, Dokument poświęcony drodze Drew McIntyre’a

» Bobby Lashley wystąpił w ViBe & Wrestling, gdzie wyjawił, że jest zadowolony z organizacji dwudniowego show:

W firmie mamy tak wiele talentów. W domu siedzi wielu facetów, którzy są niezwykle utalentowani, a nawet nie mogą zmagać się na RAW. Więc jeśli mamy okazję przedstawić ich wszystkich i zrobić więcej ciekawych historii, to jestem za organizacją dwudniowych gal PPV. Mogliby zrobić czterodniową WrestleManię, gdybyśmy włączyli więcej gwiazd z NXT. Nie sądzę, aby fani przestali oglądać czterodniowe show, myślę, że piątek, sobota, niedziela i poniedziałek to idealne dni do relaksu. Świetny program, świetny weekend, czy potrzeba czegoś więcej?

» WWE Superstar Roman Reigns zaskoczył młodego fana, który aktualnie przebywa w szpitalu dziecięcym Joe DiMaggio w Hollywood na Florydzie. 15-letni Anthony Primavera jest pacjentem zmagającym się z chorobą nerek, przez co regularnie pojawia się w szpitalu dziecięcym, gdzie jest dializowany. Anthony jest także wielkim fanem WWE, który miał pojawić się na WrestleManii 36, niestety z wiadomych powodów największa gala w świecie wrestlingu odbędzie się bez udziału publiczności. W związku z tym personel szpitala skontaktował się z Romanem Reignsem, a ten zgodził się przesłać niespodziewaną wiadomość wideo, w której się przedstawił i podziękował za wsparcie młodemu chłopakowi.

» O godzinie 10 w sieci WWE Network pojawi się materiał dokumentalny poświęcony pretendentowi do WWE Championship, Drew McIntyre’owi, który w styczniu 2020 roku okazał się zwycięzcą Royal Rumble Matchu, dzięki czemu uzyskał miano pretendenta do tytułu mistrzowskiego dzierżonego przez Brocka Lesnara. Tak więc ta dwójka zmierzy się ze sobą podczas gali PPV WrestleManii 36. Poniżej przedstawiamy wpis, jaki pojawił się na Twitterze pretendenta:

Zaczęliśmy nagrywać od Rumble aż do WrestleManii i można pomyśleć, że jest to film wyreżyserowany przez @MNightShyamalan…. moja podróż nie była bezpośrednią drogą #WWEChronicle jutro na @WWENetwork.