Bill Goldberg wystąpi na gali Royal Rumble 2017?, Spoiler z main eventu Survivor Series, Zjednoczenie The Shield?, Charlotte o ataku na Bayley, Steel cage match podczas wycieczki NXT do Australii, Wyniki wczorajszego eventu WrestlePro

» Portal Pro Wrestling Sheet donosi, że Bill Goldberg weźmie udział w Royal Rumble Matchu, który odbędzie się w przyszłym roku podczas gali PPV Royal Rumble. Bill podpisał nowy kontrakt z WWE, dzięki któremu będzie mógł częściej występować w tv i to był główny powód jego zwycięstwa nad Lesnarem.

» Były UFC Heavyweight Champion, były WWE Champion, a także człowiek, który zakończył niesamowity streak The Undertakera podczas WrestleManii wczoraj na gali Survivor Series został pokonany przez Goldberga, który po 12 latach powrócił do ringu WWE:

» Wczoraj na gali PPV Survivor Series po raz pierwszy od ponad roku Seth Rollins, Dean Ambrose i Roman Reigns połączyli siły i wykonali potrójnego PowerBomba na AJ Stylesie 😀 Waszym zdaniem co kierowało Deanem, że aż przyczynił się do ataku na członka swojej drużyny?

» WWE RAW Women’s Champion Charlotte Flair udzieliła wywiadu, w którym wypowiedziała się na temat ataku na Bayley, którego dopuściła się tuż po zakończeniu Women’s Traditional Elimination Tag Team Matchu:

» WWE NXT poinformowało, że podczas zbliżającej się wycieczki do Australii nowy mistrz NXT Samoa Joe zmierzy się z Shinsuke Nakamurą w steel cage matchu. Oto daty odbycia się poszczególnych eventów:

5 grudnia —- Auckland, NZ
6 grudnia – Wellington, NZ
8 grudnia – Melbourne, Australia
10 grudnia – Newcastle, Australia
11 grudnia – Gold Coast, Australia
13 grudnia – Sydney, Australia
14 grudnia – Canberra, Australia
15 grudnia – Perth, Australia

» Poniżej przedstawiamy wyniki wczorajszego eventu WrestlePro, który odbył się w Rahway:

“The Abominable” CPA def Habib

Team Espana & Niko Rikos def Kevin Matthews, Craven Varro & JTG

Colt Cabana def Delroy Alexander

Chris Avery Queling def Giant Leather

WrestlePro Championship
Bobby Wayward (c) def Danny Maff

ntoinette Marie def C-Bunny

Taboo Crew def The Beach Bums

Apple Corp (Matt MacIntosh, Maxwell Jacob Feinstein & Valero) def The Asthetic Males (Damian Gibbs, Mike Del & Beefcake Charlie)

Fatal Four Way Match
Mario Bokara def Anthony Bowens, Bull James & former WCW wrestler Crowbar

10) Main Event 4 on 4 Deletion Match (Elimination Match)
Order of Deletion:
1) Pat Buck by Heavenly Bodies & Buster Jackson
2) Desirable Dustin by Jeff Hardy
3) Jigalo Justin & Buster Jackson by double pin from the Hardys
4) Chris Payne by Jeff Hardy
Survivors: The Hardys & Ryback