Bill Goldberg na dłużej w WWE?, NXT Women’s Champion na RAW, Alberto Del Rio o przyszłości Paige, Alexa Bliss na temat debiutu w WWE, Lance Storm na temat incydentu z Chrisem Jericho z RAW

» Dave Meltzer w najnowszym odcinku Wrestling Observer Radio wyjawił, że Bill Goldberg za występ na gali Survivor Series zarobił prawie tyle samo co Brock Lesnar, czyli jest jednym z najlepiej zarabiających wrestlerów w głównym rosterze WWE. Podobno Bill zgodził się występować tak długo jak będzie otrzymywał taką wysoką wypłatę.

» WWE NXT Women’s Champion Asuka za pośrednictwem Twittera poinformowała, że była obecna na zapleczu podczas wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW:

» Alberto Del Rio w wywiadzie promującym swoją restaurację, która znajduje się w San Antonio wyjawił, że jego dziewczyna Paige powróci do WWE zaraz po tym jak wyleczy kontuzję i będzie kontynuowała karierę profesjonalnego wrestlera. Również wspomniał, że trzy tygodnie temu jego dziewczyna pomyślnie przeszła operację i czeka ją bardzo długa rehabilitacja nim wróci do ringu.

» WWE Women Alexa Bliss udzieliła wywiadu dla Ottawa Sun, w którym wypowiedziała się na temat swojego debiutu w WWE i ewolucji charakteru:

”Kiedy po raz pierwszy zadebiutowałam w NXT byłam zupełnie inną kobietą niż teraz. Moje prawdziwe życie jakoś nie różni się od mojego charakteru, który przybrałam w WWE. W bardzo szybki sposób mój potencjał się rozwinął co poskutkowało awansem z NXT do głównego rosteru”.

» Były WWE Superstar Lance Storm za pośrednictwem twittera wypowiedział się na temat Chrisa Jericho, która podczas wczorajszego odcinka Monday Night RAW ingerował w starcie Setha Rollinsa z Kevinem Owensem: