Bilety na NXT Takeover: Dallas wyprzedane w 15 minut, Wczorajsze urodziny gwiazd, Sean Waltman na gali ROH Final Battle, Kontuzja Matta Tavena i wiele więcej!

» Bilety na galę NXT Takeover: Dallas, która odbędzie się na kilka dni przed WrestleManią 32 zostały już wyprzedane! Doszło do tego zaledwie 15 minut po wprowadzeniu ich do sprzedaży. Z pewnością będzie to wyjątkowy event!

» PWInsider donosi, że WWE podpisało kontrakt z Jerome Turnerem. Zacznie on wkrótce treningi w Performance Center i będzie przygotowywany do występów w NXT.

» Wczoraj swoje urodziny obchodzili:

  • Stone Cold Steve Austin – 51 lat
  • Rob Van Dam – 45 lat
  • Trish Stratus – 40 lat
  • Eric Escobar – 36 lat

Wszystkiego Najlepszego! 😉

» Poniżej TOP 10 momentów z ostatniego odcinka WWE SmackDown:

» A, tu z kolei Howard Finkel przedstawia najnowszą figurkę The Undertakera:

» Już dzisiaj w Inglewood odbędzie się live event WWE z udziałem „Bestii” Brocka Lesnara. Przypominamy, że ma on zaplanowaną walkę z Alberto Del Rio o pas mistrzowski Stanów Zjednoczonych. Jak waszym zdaniem potoczy się ten pojedynek?

» A, już za tydzień live event w Madison Square Garden, gdzie dojdzie do powrotu Johna Ceny! Wyniki z obydwóch eventów znajdziecie oczywiście na MyWrestling.com.pl!

» New Japan Pro Wrestling ogłosiło, że była gwiazda WWE – Yoshi Tatsu dołączy do angielskich komentatorów Wrestle Kingdom 10 – Kevina Kelly’ego i Matta Strikera. Tatsu potrzebny będzie głównie w tłumaczeniu japońskim prom.

» A, skoro o Wrestle Kingdom 10 mowa to oficjalnie zostało już potwierdzone, iż Michael Elgin zawalczy z Jay’em Lethalem o mistrzostwo ROH World Title. Gala ta odbędzie się już 4 stycznia.

» Z kolei na wczorajszej gali ROH Final Battle za kulisami obecny był Sean Waltman – była gwiazda WWE, a także były członek DX i nWo. Oto jego wspólne zdjęcie z The Young Bucks:

http://twitter.com/MattJackson13/status/678047955920752640/photo/1

Waltman był obecny także na backstage’u Monday Night RAW w tym tygodniu…

» Podczas walki o pasy mistrzowskie ROH World Tag Team na gali Final Battle, kontuzji kolana doznał Matt Taven. O stanie zawodnika będziemy informować na bieżąco.