Big E na temat rozpadu The New Day, Mickie James o konfrontacji z Laylą oraz Michelle McCool, Jay Lethal chce walki z Danielem Bryanem

» Big E w rozmowie dla The Undefeated wypowiedział się na temat rozbicia The New Day:

”Jako trio tworzymy coś wyjątkowego. Mogę stwierdzić, że w federacji WWE są wrestlerzy, którzy byli zmęczeni przeszłością i postanowili stworzyć własną drogę do osiągnięcia sukcesów. Naszym celem jest zdobywanie tytułów mistrzowskich oraz robić to co kochamy, czyli uprawiać zawodowo wrestling. Nie sądzę, aby w najbliższym czasie doszło do jakiegokolwiek rozpadu. Jesteśmy razem i to jest nasza siła, dlatego nigdy się nie rozpadniemy”.

» Mickie James udzieliła wywiadu dla Between the Ropes, w którym wypowiedziała się na temat konfrontacji z Laylą oraz Michelle McCool:

”Czułam, że było to dla mnie bardzo trudne. Wszyscy razem pracowaliśmy nad tym, aby nasze segmenty były niesamowite. Czasami trzeba było odsuwać swoje emocje na bok, ponieważ jesteśmy profesjonalistkami oraz aktorkami, które robią to co kochają i są w tym najlepsze. Czasami trzeba było mieć trochę wyrzeczeń na rzecz biznesu”.

» Jay Lethal udzielił wywiadu dla Sporting News, w którym wypowiedział się na temat możliwości stoczenia walki z Danielem Bryanem:

”Musiałbym go otagować wiele lat temu. Osobiście trzymałem kciuki za to, aby jego umowa z WWE wygasła i wtedy mielibyśmy większą szansę na spotkanie w ringu. Myślę, że nie tylko ja tak postąpiłem, jest wiele osób które chciałyby skonfrontować się z tym niesamowitym wrestlerem”.