Big Cass powrócił do ringu WWE, Tessa Blanchard o nieudanej przygodzie z WWE, Trwa rehabilitacja Taminy Snuki

» Wygląda na to, że Big Cass został oczyszczony w stu procentach, ponieważ wczoraj pojawił się podczas live eventu WWE w Fayetteville. Cass stworzył drużynę z The Mizem, jednak musieli uznać wyższość Tye’a Dillingera oraz Daniela Bryana. Prawdopodobnie Big Cass pojawi się na najbliższym odcinku SmackDown Live i będzie mógł kontynuować feud z ulubieńcem publiczności.

» Tessa Blanchard udzieliła wywiadu dla Impact Wrestling, w którym wypowiedziała się na temat nieudanej przygody z WWE:

”W 2014 roku byłam uczestniczką jednego z tryoutów. Byłam gotowa podpisać kontrakt z WWE. Kiedy tak się nie stało, złamało się moje serce. Pomyślałam sobie wtedy, że Bóg najwidoczniej miał dla mnie inny plan…. Gdybym podpisała kontrakt z WWE i natychmiast została zwolniona, to z pewnością nie miałabym takiego doświadczenia życiowego oraz w profesjonalnym wrestling, jak teraz”.

» Tamina Snuka opublikowała zdjęcie na swoim oficjalnym profilu na Instagramie, z którego wynika, iż aktualnie jest w doskonałej dyspozycji po tym, jak pod koniec stycznia poddała się operacji, przez którą czeka ją od sześciu do ośmiu miesięcy przerwy. Oczywiście takie plany zakładano na samym początku i wiemy, że mogły się one diametralnie zmienić.