Bianca Belair o tryoucie WWE oraz pomocy Marka Henry’ego, Charlotte Flair na Comic Con, Bruce Prichard zostanie w GFW?, Powrót Johna Ceny na RAW, Gwiazdy WWE w programie tv

» WWE NXT Women oraz uczestniczka Mae Young Classic Bianca Belair udzieliła wywiadu dla EPSN.com, w którym wypowiedziała się na temat pomocy Marka Henry’ego na jaką mogła liczyć podczas tryoutów w WWE:

”Cieszę się z możliwości bycia częścią tak ważnego wydarzenia jakim było Mae Young Classic. Mae Young była legendą, a zarazem pionierem jeśli chodzi o rozwój kobiecego wrestlingu i dla mnie występ w tym wielkim przedsięwzięciu jest dla mnie bardzo ważny. Teraz jestem częścią czegoś wyjątkowego, a każdy dzień spędzony z Markiem Henrym dał mi mnóstwo wiary w siebie i pokazał, że widzi we mnie ogromny potencjał”.

» WWE SmackDown Live Superstar Charlotte Flair pojawi się w tym tygodniu na wydarzeniu Wizard World Comic Con Chicago. Warto dodać, że oprócz niej pojawią się także: Roman Reigns, The Hardy Boyz oraz Alexa Bliss. Fani zgromadzeni na tym wydarzeniu będą mogli zrobić sobie zdjęcie z gwiazdami WWE, a także przeprowadzić z nimi krótką rozmowę. Była mistrzyni Women’s WWE aktualnie przebywa w szpitalu, ponieważ jej tata Ric Flair przeszedł poważną operację i czeka go kolejna.

» Portal internetowy PWInsider.com informuje o tym, że najprawdopodobniej przygoda Bruce’a Pricharda z federacją Global Force Wrestling nie dobiegła końca. Spekuluje się, że może powrócić do telewizji podczas listopadowego Bound For Glory.

» Na oficjalnym kanale WWE na YouTubie pojawił się materiał promujący powrót Johna Ceny na poniedziałkowym odcinku Monday Night RAW:

» WWE Superstars John Cena, The Bella Twins oraz Generalny Manager SmackDown Live Daniel Bryan pojawili się w poniedziałek w programie ”Today”. Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć z ich występu:

No Comment.