Kto będzie kolejnym przeciwnikiem Samoa Joe?, AJ Styles o scenie niezależnej, Will Ospreay na temat słów Randy’ego Ortona

» WWE RAW Superstar Samoa Joe niedawno udzielił wywiadu dla Asbury Park Press, w którym wypowiedział się na temat gwiazdy WWE, z którą chciałby współpracować oraz wpływu MMA na profesjonalny wrestling:

”Wydaje mi się, że jest to coś naturalnego po prostu pewnego rodzaju ewolucja. To znaczy, że jeśli się nie rozwijasz to prawdopodobnie umrzesz w naszym biznesie. MMA jest częścią aspektu kultury ogólnej i wiecie, że gdybym w przeszłości nie miał styczności ze sportami walki to na pewno w moim arsenale nie znalazłyby się akcje typu duszenie tylne i tym podobne. Hmm wydaje mi się, że prościej byłoby mi podać listę osób, z którymi nie chciałbym się znaleźć w jednym ringu. Oczywiście na pierwszym miejscu na mojej liście osób, z którymi chciałbym walczyć jest John Cena, następnie Randy Orton oraz AJ Styles, z którym miałem okazję współpracować przez wiele lat. Mam nadzieję także, że dzięki obecności na RAW będę mógł walczyć także z Brockiem Lesnarem, Romanem Reignsem oraz Bray’em Wyattem”.

» WWE SmackDown Live Superstar AJ Styles udzielił wywiadu dla Inside The Ropes, w którym wypowiedział się na temat sceny niezależnej:

”Na szczęście jest takie miejsce jak NXT, które skupia w sobie wszystkie najlepsze talenty. Ponad rok temu zauważyłem, że scena niezależna rozwija się w bardzo szybkim tempie i niemal w każdym kraju jest chociaż jedna federacja zajmująca się wrestlingiem. Wielką zaletą sceny niezależnej jest to, że nie ma żadnych ograniczeń dla zawodników”.

» Will Ospreay udzielił wywiadu dla ESPN.com, w którym wypowiedział się na temat komentarza Randy’ego Ortona odnośnie nurkowania oraz swojej walki z Jayem Whitem podczas ROH War of the Worlds:

”Myślę, że jest to całkiem zabawna sytuacja. Zgadzam się z jego słowami w pewnym stopniu, ponieważ czuję, że wrestling stał się bardzo podobną rozrywką. Nie wiem co mogę dalej powiedzieć na ten temat…nurkowanie. Jay White prawdopodobnie jest jednym z najbardziej uprzejmych facetów, z którymi dotychczas miałem okazję współpracować. Jest on wychowankiem Iion New Japan Dojo, więc jestem pewien, że kiedy powróci do Japonii będzie największą gwiazdą w wrestlingu. Wielu uważało, że pojedynek nasz był walką roku przez co wciąż jestem podekscytowany”.