Becky Lynch w main evencie Wrestlemanii 35?, Heath Slater będzie sędzią już na następnym RAW?, WWE zainteresowane uczestniczkami turnieju Mae Young Classic

» Becky Lynch w wywiadzie Asbury Park Press mówiła o tym, jak bardzo chciałaby wystąpić w main evencie WrestleManii 35, po tym jak dywizja kobiet otrzymuje powoli dużo więcej okazji do pokazania się:

„Ta same nadzieja jaką zawsze mam, to main-eventowanie WrestleManii, prawda? To właśnie chcę zrobić w tym roku. I nie obchodzi mnie, przez kogo muszę przejść, aby to się stało, to jest mój cel: wyjść tam i skraść show. „

» Wygląda na to, że możemy zobaczyć, jak Heath Slater sędziuje swoją pierwszą walkę w karierze w poniedziałkowy odcinek WWE RAW z San Diego. Wszystko na to wskazuje po poście dodanym przez WWE:

Slater oficjalnie rozpoczyna nową ścieżkę kariery

Dzięki okrutnej klauzuli wymyślonej przez Raw „General Manager-Elect” Barona Corbina, Heath Slater pokonał Rhyno, aby utrzymać swoją pracę na czerwonej tygodniówce, co doprowadziło do zwolnienia jego długoletniego przyjaciela. Kiedy Rhyno opuścił Raw po raz ostatni, Slater został zwerbowany przez Corbina, który poinformował zasmuconego zawodnika, że pozostanie na RAW nie jako Superstar, ale jako sędzia. Najwyraźniej nie podpasowało to The One-Man Band, ale praca to praca. W końcu ma dzieci.

» WWE jest podobno zainteresowane podpisaniem umowy z Karen Q i Rachael Ellering, które rywalizowały w turnieju Mae Young Classic w tym roku, zgodnie z biuletynem Wrestling Observer.

Karen Q będzie walczyć o tytuł Women of Honor w ROH Final Battle w tym miesiącu, gdzie zawalczy z Madison Rayne, Sumie Sakai i Kelly Klein. Ellering, jako córka WWE Hall of Famera Paula Elleringa i dziewczyna Kassiusa Ohno, wciąż kontynuuje przyjmowanie ofert z sceny indie.