Becky Lynch porównuje WWE i AEW, Toni Storm vs Piper Niven oficjalnie na ICW, Ryback podekscytowany produktem AEW

» WWE RAW Women’s Champion Becky Lynch wypowiedziała się na temat różnicy między WWE, a AEW:

„Uwielbiam ten biznes. Każdego wieczoru wychodzę do ringu, robię to, co kocham i dostaję za to wypłatę. To jest coś, czego nie uważam za priorytet. Wiem, jak to jest pracować bez pasji do, tego co się uwielbia. WWE jest szczytem w świecie profesjonalnego wrestlingu, czyli miejscem w którym każdy chce się znaleźć. Udało mi się wejść do firmy, przełamać różne bariery i zmienić sposób prowadzenia jej. Chcę to robić i chcę kontynuować swoją przygodę z WWE. Federacja AEW dopiero zaczyna swoją przygodę”.

» Były WWE Superstar Ryback wystąpił gościnnie w podcaście prowadzonym przez Chrisa Van Vlieta, w którym wypowiedział się na temat swojego podekscytowania odnośnie produktu All Elite Wrestling:

„Jestem bardzo podekscytowany, ponieważ mamy All Elite Wrestling, czyli firmę którą dowodzi Cody Rhodes oraz jego przyjaciele. Oni mają teraz ogromną przewagę, ponieważ zaczynają jako świeża firma i wiedzą, co trzeba zrobić, aby przekupić do siebie fanów, mogą stworzyć lepszy produkt niż WWE. Czy uda im się, to od razu? Raczej wątpię, ponieważ potrzeba czasu na zbudowanie czegoś wielkiego. Jeśli wydadzą świetny produkt i skupią się na swoich wrestlerach, to z pewnością każdy zawodowy wrestler będzie chciał dla nich występować”.

» Kilka dni temu informowaliśmy Was, że WWE NXT Women Piper Niver pojawiła się na evencie organizowanym przez federację Insane Championship Wrestling i wyzwała do walki NXT UK Women’s Champion Toni Storm. Federacja ICW potwierdziła, że pojedynek z udziałem dwójki utalentowanych wrestlerek odbędzie się podczas Night 2 of Shug’s Hoose Party 6, 28 lipca w The O2 Academy w Glasgow.