Becky Lynch o potencjalnym zwycięzcy Royal Rumble Matchu, WWE NXT Superstar z drobnym urazem, Mada Abdelhamid odejdzie z WWE, Booker T gospodarzem turnieju golfowego

» WWE SmackDown Superstar Becky Lynch udzieliła wywiadu dla DC 101, w którym wypowiedziała się na temat najbliższej gali PPV Royal Rumble:

”Bardzo chciałabym, aby Bray Wyatt został zwycięzcą Royal Rumble Matchu. Myślę, że jest on obecnie najlepszym wrestlerem w federacji. On jest niesamowity i za każdym razem, gdy się pojawia na arenie to przyciąga uwagę widza. Za każdym razem, kiedy coś mówi, czy to za kulisami, czy za mikrofonem słucham go bardzo uważnie”.

» Były WWE NXT Tag Team Champion Scott Dawson za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat drobnego urazu jakiego nabawił się podczas ostatniego NXT Live eventu:

» Uczestnik WWE Tough Enough Mada Abdelhamid za pośrednictwem Instagrama poinformował, że poprosił WWE o bezproblemowe odejście z federacji:

”Niedawno napotkane trudności zmusiły mnie o podjęciu decyzji odnośnie odcięcia z WWE! To była bardzo trudna decyzja, ale musiałem ją podjąć, ponieważ jest to najlepsze posunięcie dla mojej rodziny oraz samego siebie. Chciałem wszystkim podziękować za waszą miłość oraz wsparcie. Nadszedł czas, aby rozpocząć kolejny rozdział w moim życiu, jestem podekscytowany”.

» WWE Hall of Famer Booker T oraz jego fundacja ”Booker T Fights For Kids” będzie gospodarzem ”Do Something Super For The Kids”, turnieju golfowego, który odbędzie się 30 stycznia(w poniedziałek) w pobliżu Houston w Teksasie. Więcej informacji znajdziecie TUTAJ.

» Poniżej przedstawiamy promo zapowiadające dzisiejszą galę WWE NXT TakeOver: San Antonio: