Becky Lynch chce walki z Sashą Banks, Dominik Dijakovic o swojej kontuzji, Mauro Ranallo z nowym kontraktem w WWE

» “The Man” Becky Lynch udzieliła wywiadu, w którym wypowiedziała się na temat walki z Sashą Banks, jaką chciałaby stoczyć w najbliższym czasie:

“Chodź i walcz ze mną. Swego czasu, Sasha Banks była najlepszym psem, ona była – The Boss, jednak jej pozycja w branży upadła i nie może się z tym pogodzić. Udowodnijmy coś. Wiem, że w NXT mieliśmy wiele niesamowitych pojedynków i pamiętam moment, kiedy weszliśmy pierwszy raz do tego samego ringu i chciałabym znowu to zrobić. Ja jestem inną osobą, nikt nie nazywa mnie Lasskicker, ponieważ teraz jestem The Man. Byłoby fajnie obejrzeć starcie The Man z The Boss i ono wyłoniło by top doga w WWE”.

» WWE NXT Superstar Dominik Dijakovic poinformował, że we wtorek pomyślnie przeszedł operację kolana:

“Wczoraj rano moje kolano zostało naprawione w Orlando na Florydzie. Wiem, że wiele osób uważa, to za niepowodzenie i kłodę w mojej karierze, ale ja uważam, iż to dar. Cieszę się, ponieważ reprezentuję to, co kocham. Musiałem rozerwać słabość, aby ją odbudować, by być silniejszy niż kiedykolwiek”.

Na obecną chwilę nie wiadomo, kiedy Dijakovic powróci do akcji, ale chodzą plotki, że czeka go trzymiesięczna przerwa od występów na ringu.

» Mauro Ranallo podpisał nowy kontrakt z federacją World Wrestling Entertainment, dzięki czemu wciąż będzie pracował jako główny spiker WWE NXT – podaje PWInsider. Podobno warunki umowy zostały uzgodnione w zeszłym miesiącu, a umowa pozwoli mu na pracę w świecie MMA. Warto przypomnieć, że Mauro swoją przygodę z WWE rozpoczął w grudniu 2015 roku od pracy na SmackDown.