Bayley wkrótce przejdzie heel turn?, Plakat gali TLC spoilerem?,Braun Strowman Chipotle Challenge, Mickie James w Native American Music Awards (N.A.M.A.) Hall of Fame

» WWE RAW Women Bayley udzieliła wywiadu dla Metro UK, w którym wypowiedziała się na temat jej potencjalnego heel turnu:

”Myślę o tym, ponieważ każdy wie, że w WWE wszystko jest możliwe. Nie wiem, czy muszę przejść na ciemną stronę, chociaż regularnie czytam wszystkie wpisy moich fanów na twitterze, czy innych portalach społecznościowych i wiem, że oni oczekują mojego heel turnu. Jako performer muszę stać się bardziej agresywna i co jakiś czas łamać pewne zasady, które dotychczasowa Bayley traktuje jako świętość. Zdałam sobie z tego sprawę podczas rehabilitacji”.

» W tym tygodniu poznaliśmy oficjalny plakat gali PPV TLC, w której udział wezmą wyłącznie gwiazdy należące do rosteru RAW. Jak widać na niżej zamieszczonym plakacie znajduje się trzech byłych członków The Shield co jest spoilerem mówiącym nam o ich reunionie, a także pojedynku jaki stoczą podczas TLC:

» Na stronie Uproxx pojawił się nowym artykuł dotyczący Brauna Strowmana oraz jego Chipotle Challenge’u. Braun w tym artykule wyjawił, że jakiś czas temu w jednej z restauracji zamówił Chipotle, ponieważ lubi jeść mięso z krowy i w taki sposób wpadł na genialny pomysł dotyczący wyzwania dla każdego. W poniższym materiale wideo widzimy w jaki sposób Tony Xypteras odpowiedział na wyzwanie Strowmana:

So, I got to eat Chipotle for work. Coming soon… @uproxx

Post udostępniony przez Tony Xypteras (@tonyxypteras)

» Niagara Frontier Publications ogłosiło, że obecna pretendentka do RAW Women’s Championship, Mickie James została nominowana do nagrody Native American Music Awards (N.A.M.A.) Hall of Fame podczas 17 ceremonii rozdania nagród, która będzie miała miejsce w przyszłym tygodniu. Więcej informacji możecie przeczytać klikając w ten LINK.