Bayley opowiada o swoim debiucie w głównym rosterze WWE, Chris Hero wyjawia szczegóły dotyczące powrotu do WWE, Billy Gunn chciałby wrócić do WWE, Triple H na temat walki wieczoru NXT TakeOver: San Antonio, Byłe gwiazdy WWE w jednym ringu

» Była mistrzyni Women’s WWE NXT Bayley udzieliła wywiadu dla Total Wrestling Magazine, w którym wypowiedziała się na temat debiutu w głównym rosterze:

”To było niesamowite uczucie. Przez cały dzień starałam się o tym nie myśleć i mieć chłodną głowę, ponieważ czułam iż to nie będzie mój oficjalny debiut, na który czekam, więc po prostu pojawiła się i świetnie się bawiłam. Byłam zaskoczona reakcją fanów na mój widok, to było z jednej strony bardzo komiczne. Jednak po walce przybyłam do mojego pokoju i zamknęłam się w nim, a następnie załamałam, ponieważ myślałam, że coś poszło nie po mojej myśli”.

» Jakiś czas temu na naszej stronie poinformowaliśmy o tym, że Chris Hero wkrótce powróci do federacji WWE. 16 grudnia podczas eventu Pro Wrestling Guerrilla ”Mystery Vortex” w Reseda Chris Hero doznał porażki w tag team matchu, a następnie wygłosił promo, w którym wyjawił, że jest niezadowolony z plotek dotyczących jego powrotu do WWE, ponieważ zamierzał to zrobić osobiście każdemu z promotorów sceny niezależnej, u którego miał wystąpić.

» Były WWE Superstar Billy Gunn udzielił wywiadu dla Sports Illustrated, w którym wypowiedział się na temat powrotu do WWE:

”Oczywiście, że chciałbym powrócić do WWE. Kocham szkolenie. Uwielbiam uczyć ludzi pragnących wiedzy na temat naszego biznesu. Chciałbym wrócić chociażby na minutę. Kiedy Paul Levesque zatrudnił mnie jako trenera zostałem zatrudniony na okres próbny, ale nie czułem iż jest to co chcę robić w tym momencie, ponieważ wiedziałem iż jestem w stanie jeszcze trochę powalczyć w ringu. Jako trener musiałem mieć dobry kontakt z każdym z moich uczniów. Bardzo chciałbym wrócić”.

» WWE COO Triple H za pośrednictwem Twittera postanowił wypowiedzieć się na temat walki wieczoru NXT TakeOver:San Antonio, podczas której aktualny mistrz NXT Shinsuke Nakamura zmierzy się z Bobbym Roodem:

» Impact Wrestling Superstars Broken Matt Hardy oraz Brother Nero Jeff Hardy za pośrednictwem Twittera opublikowali wspólne zdjęcie z byłym wrestlerem WWE Rybackiem: