Bayley nie chce Peyton Royce na SmackDown, Priscilla Kelly wycofana z The Collective, Miro opowiada o współpracy z Johnem Ceną

» Wiele wskazuje na, to że obecna WWE SmackDown Women’s Champion Bayley nie jest zwolenniczką przenosin Peyton Royce na SmackDown. Była członkini The IIconics znalazła się na liście gwiazd kwalifikujących się do draftu, przez co może zawitać zarówno na Monday Night RAW, jak i SmackDown. Na obecną chwilę nie wiadomo, gdzie dołączy Peyton, ale wszystkiego dowiemy się dzisiaj w nocy oglądając Friday Night SmackDown.

Na początku 2020 roku pojawiły się spekulacje dotyczące pushu dla Peyton oraz Belair. Ta dwójka z pewnością w najbliższym czasie odegra ważną rolę w firmie. Royce za pośrednictwem Twittera zapytała fanów, czy chcą aby przeniosła się na SmackDown. Mistrzyni kobiet Bayley natychmiast odpowiedziała na wpis swojej koleżanki w następujący sposób:

“NIE”.

Według pierwotnych planów na Hell in a Cell ma odbyć się starcie z udziałem Sashy Banks oraz Bayley, która w ostatnim czasie obchodziła 500-dniową rocznicę posiadania SmackDown Women’s Title.

» Priscilla Kelly musi wycofać się z nadchodzącego wydarzenia The Collective organizowanego przez federację GCW. Powodem takiej decyzji wrestlerki jest sytuacja rodzinna. Federacja SHIMMER Wrestling udostępniła następującą wiadomość:

ZOBACZ TAKŻE >>>> “Moje życie w Waszych rękach” – Naprzeciw mukowiscydozie: Dziękujemy za wsparcie!

Niestety, Priscilla Kelly poinformowała nas, że z powodu sytuacji rodzinnej musi wycofać się z zaplanowanych występów w ramach #TheCollective. Życzymy wszystkiego najlepszego Priscilli oraz jej rodzinie.

Pierwotnie sobotnią rywalką Kelly miała być EFFY, a dzień później Zoey Skye.

» Miro wystąpił gościnnie w podcaście AEW Unrestricted, w którym wypowiedział się na temat swoich relacji z Johnem Ceną:

Uwielbiam Johna. Nie wiem, czy mogę być wystarczająco wdzięczny Johnowi za, to że nauczył mnie walczyć. Mój pobyt w AEW nie zmieni tego, co między nami. Mógłbym w każdym momencie wysłać smsa do Johna i na pewno otrzymałbym odpowiedź. Nauczył mnie, jak słuchać ludzi, reagować na nich. Interakcja z fanami jest bardzo fajna, John o tym doskonale wiedział i taką wiedzę mi przekazał. Jestem w AEW, nic się nie zmieniło, ponieważ John kręci filmy. Radzi sobie świetnie i wiem, że jeżeli będę potrzebował kolejnych porad, to mogę się do niego zgłosić. Ludzie nie wiedzą jaką osobą jest John. Obchodzi go wiele rzeczy.