Bayley jednak nie zawalczy na SummerSlam, Początki Punjabi Prison Match’u, Statua dla WWE Hall of Fame’era

» Bayley jednak nie zawalczy na SummerSlam ! Uraz ramienia okazał się tak poważny, że nie pozwoli stawić się byłej mistrzyni RAW na najbliższym PPV. Bayley pojawi się dziś na RAW, aby powiedzieć fanom WWE jak wygląda sytuacja. Jak myślicie ? Kto w takim razie zmierzy się z Alexą Bliss na największej gali tego lata ?

 

» Były członek Creative Team’u WWE-Court Bauer wyjawił okoliczności powstania Punjabi Prison Match’u:

Pomysł powstał na początku 2006 roku. Chciałem żeby był to Deatmatch, który był popularny w IWA w Japonii. SmackDown potrzebowało świeżości, czegoś innego, jakiegoś specjalnego match’u. Mieliśmy dobre warunki żeby stworzyć coś dobrego. Rozmawiałem o tym głośno i Vince mnie usłyszał. Podszedł do mnie i zapytał o szczegóły. Miałem przy sobie prezentację, więc wszystko mu pokazałem. Vince powiedział ” Zróbmy to”. Tak zaczęła się droga do niesamowitego deathmatch’u, który przybył do WWE latem 2006 roku. Ostatecznie dostaliśmy produkt końcowy. Nie makiety, produkt końcowy. Wyglądał jak kawałek z Indiana Jones i Świątyni Zagłady. 

» W ten weekend w Pizzoferrato (w Włoszech) została odsłonięta statua jednego z członków WWE Hall of Fame-Bruno Sammartino.

 

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o