Battle Royal w NXT, Darren Young na temat bycia gejem, Zdjęcie dziecka Rodericka Stronga, Atak Chrisa Adonisa

» Podczas wczorajszego odcinka WWE NXT Generalny Manager William Regal ogłosił, że w przyszłym tygodniu odbędzie się Battle Royal Match, który wyłoni nową pretendentkę do pasa NXT Women’s dzierżonego przez Asukę. Jak myślicie, która z kobiet zostanie pretendentką do pasa?

» WWE Superstar Darren Young pojawił się gościnnie w podcaście X-Pac 12360, w którym wypowiedział się na temat bycia gejem:

”Tłumiłem swoje uczucia odkąd pamiętam. Wszystko było spowodowane strachem przed utratą przyjaciół. Mam trzydzieści lat i staram się żyć swoim życiem i nie udawać nikogo kogoś kim nie jestem. Wreszcie udało mi się osiągnąć mój główny cel za sprawą portalu TMZ. Moja mama nigdy nie przypuszczała, że jestem gejem, ale jak jej o tym powiedziałem to liczyłem się z wszelakimi konsekwencjami, ale na szczęście mama zaakceptowała mnie takim jakim jestem”.

» WWE NXT Superstar Roderick Strong za pośrednictwem Instagrama opublikował zdjęcie swojego dziecka, o którego narodzinach informowaliśmy we wcześniejszych newsach:

Mornings aren’t so bad now! #strongshafirhaveababy #littlevikingboy #family #love #sharkboy #dontforgetdads #luckydad

Post udostępniony przez roderickstrong (@roderickstrong)

» Podczas ostatniego eventu, którego organizatorem była federacja Border City Wrestling Impact Wrestling Superstar Moose został brutalnie zaatakowany przez Chrisa Adonisa co może świadczyć o kontynuacji feudu między tymi wrestlerami: