Baron Corbin przeciwnikiem Ortona, Tajiri odszedł z WWE?, Zapowiedź British J Cup, Stan zdrowia Shibaty

» Dave Meltzer informuje, że WWE poważnie rozważa przebudowanie postaci Barona Corbina. Miałby on być głównym heelem na Smackdown i WWE chciałoby wykreować go jako wielkiego rywala dla Randy’ego Ortona, mówi się że zmieniony może zostać m.in. jego theme song, a zmianom może ulec również moveset Corbina.

» Tajiri prawdopodobnie zakończył już swoją kolejną krótką przygodę z WWE. Jak się okazuje, Japończyk miał kontuzję kolana, niewiele później dostał jednak zielone światło od lekarzy, ale WWE zważając na jego wiek podziękowało za wcześniejsze usługi i zdecydowało się nie używać już na WWE TV.

» Świetne wiadomości dla fanów Brytyjskiego wrestlingu. Revolution Pro Wrestling zorganizuje 8 Lipca ośmioosobowy turniej pod nazwą „British J Cup”. Póki co nie ogłoszono jeszcze uczestników, aczkolwiek w nadchodzących tygodniach należy spodziewać się informacji w tym temacie. Jako że termin ten nie koliduje z żadną dużą galą NJPW, bardzo możliwe że wśród ósemki znajdzie się ich kilku reprezentantów.

» Podczas wczorajszej gali NJPW Road To Wrestling Dontaku, fani w Korakuen Hall wyrazili swoje wsparcie dla Katsuyoriego Shibaty, wywieszając wielki baner z napisem „Katsuyori Shibata – we will wait for you”. Shibata doznał poważnego urazu głowy podczas gali Sakura Genesis i według jednej z diagnoz ma szczęście że w ogóle żyje, a na ten moment szanse na to że w ogóle wróci kiedykolwiek do ringu niestety nie są jakieś duże.

autor: Rainmaker