Bardzo ważne oświadczenie Jeffa Hardy’ego, Wrestler WWE kolejnym przeciwnikiem Rhodes’a, Debiut w NXT byłego mistrza TNA, Kolejny uczestnik WWE CC

» Kolejnym wrestlerem, który weźmie udział w turnieju WWE Cruiserweight Classic jest Tony Nese, który wczoraj pokonał swojego przeciwnika, a jak wiemy kto wygra walkę eliminacyjną ten bierze udział w turnieju.

» Były TNA World Heavyweight Champion Bobby Roode zadebiutował w WWE NXT podczas wczorajszego live eventu w Wielkiej Brytanii. Jego rywalem był Angelo Dawkins, a poniżej przedstawiamy wideo:

» 19 sierpnia 2016 roku w Joppa odbędzie się specjalny event zorganizowany przez federację Evolve, podczas którego były wrestler WWE Cody Rhodes zmierzy się z Johnnym Gargano, który regularnie występuje w NXT.

» Charyzmatyczny Enigma Jeff Hardy w wywiadzie dla Sports Illustrated wyjawił, że podczas niedzielnej gali TNA PPV Slammiversary będziemy świadkami czegoś niesamowitego z jego udziałem. Warto dodać, że na tejże gali Jeff Hardy zmierzy się ze swoim bratem Mattem. Jeff wyraźnie zaznaczył, że człowiekiem który go zainspirował do wykonania czegoś niesamowitego był Shane McMahon, który podczas WrestleManii 32 wykonał skok ze stalowej konstrukcji. Nie od dziś wiadomo, że Jeff Hardy jest jednym z największych ryzykantów w historii wrestlingu, więc z racji iż jego 25-letnia wspaniała kariera powoli dobiega końca(jak to sam określił), chce zrobić coś aby go zapamiętano nie tylko z wyczynów w WWE.