Balor vs Owens, Powrót The Big Showa, Owens w dark matchach, Indy Wrestler w WWE, Sheamus w filmie i wiele więcej!

* Finn Balor zastąpi kontuzjowanego Samiego Zayna w nadchodzących live eventach w Australii i zmierzy się z NXT Championem Kevinem Owensem.

* Wszystko wskazuje na to, że po dzisiejszej gali PPV powróci The Big Show, który został zapowiedziany na najbliższe Monday Night RAW tylko po to aby wziąć udział w gali Money in the Bank.

* Wszystko wskazuje na to, że w miejsce kontuzjowanego Ruseva wskoczy NXT Champion Kevin Owens, który weźmie udział w dark matchach na RAW oraz Live Eventach:

5 czerwca – Jackson, MS
6 czerwca – Baton Rouge, LA
7 czerwca – Lake Charles, LA
27 czerwca – Boston
10 lipca – Philadelphia
17 lipca – Newark, NJ

* Kevin Owens udzielił wywiadu dla PodNasty Wrestling, w którym wypowiedział się na temat niedocenianych talentów w NXT, Money in the Bank Ladder Matchu itp:

Kto według Ciebie jest najbardziej niedocenianym wrestlerem w NXT?

”Wydaje mi się, że odpowiedzią którą wszyscy powinni znać jest Dillinger. Chłopak pochodzi z Kanady. W przeszłości miał już okazję występować w WWE oraz ECW jako Gavin Spears. W ostatnim czasie jego pozycja w NXT diametralnie wzrosła więc mam nadzieję na jego title shot. W ciągu kilku miesięcy wspólnej pracy staliśmy się przyjaciółmi.”.

Pojawisz się na Money in the Bank dlaczego?

”Chciałbym móc konkurować z każdym wrestlerem w federacji więc z tego powodu wezmę udział w Money in the Bank Ladder Matchu na Elimination Chamber oraz SummerSlam. Chcę być częścią najważniejszych eventów”.

* Na portalu The Winnipeg Sun pojawił się artykuł z 25-letnim, kanadyjskim wrestlerem Tylerem Coltonem, który w najbliższym czasie otrzyma odpowiedź od World Wrestling Entertainment dotyczącą podpisania z nim kontraktu.

* WWE NXT Champion Kevin Owens pojawi się w nadchodzących wydarzeniach w federacji WrestlingINC jako Raj Giri. Z tego co wiemy to mistrz pojawi się również 6 lipca na Monday Night RAW, ale nadal nie wiadomo czy wystąpi na SummerSlam oraz Battleground.

* Portal The Daily Mail donosi, że WWE Superstar Sheamus wystąpi w filmie Teenage Mutant Ninja Turtles 2, który obecnie jest w produkcji i trafi do kina 3 czerwca 2016 roku. Sheamus wystąpi w roli czarnego charakteru:

* Na oficjalnej stronie World Wrestling Entertainment pojawiła się ankieta, w której fani mogą głosować na wrestlera, który według nich będzie przyszłością federacji. Poniżej przedstawiamy dostępne wybory oraz wyniki ankiety:
Seth Rollins, Roman Reigns, Dean Ambrose, Rusev, Neville, Sami Zayn, Kevin Owens, Dolph Ziggler, Sasha Banks, Finn Balor, Paige, Bray Wyatt, King Barrett.
Reigns – 26%
Ambrose – 16%
Owens – 11%

* Były WWE writer Kevin Erck za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat planów dotyczących zdobycia WWE World Heavyweight Championship przez Daniela Bryana:

Zwycięstwo Daniela Bryana było zwykłym przypadkiem, ponieważ nic takiego nie było planowane. Title miał być w posiadaniu Marka Henryego, ale ze względu na uraz, który go wyeliminował trzeba było zmienić wszystkie plany. Na szczęście sesja, w której Daniel Bryan rozdawał autografy była w pobliżu miejsca, w którym ”koza” miał zdobyć tytuł i tak się stało.