Babatunde na live evencie NXT, Gwiazda Lucha Underground przejdzie do Impact?, Batista pracuje nad nowym filmowym projektem, Urodziny gwiazd WWE

» Podczas czwartkowego live eventu NXT w Dade City, Floryda, Buddy Murphy pokonał Babatunde Aiyegbusiego. Niestety nie usłyszeliśmy słów ” from Poland”, a Babs został zapowiedziany jako zawodnik z Nigerii, co prawdopodobnie zostanie podtrzymane. Poniżej mały skrót jego walki z Buddym (od 3:10) :

 

» The Wrestling Observer Newsletter donosi, że gwiazda Lucha Underground, Sami Callihan zostanie w najbliższej przyszłości zawodnikiem federacji Impact . Sami walczył w WWE NXT w latach 2013-2015 jako Solomon Crowe. Jego pobyt był bardzo słabo przemyślany, a jego kontrakt został rozwiązany w Listopadzie 2015 roku po prośbie samego zawodnika.

» Batista podpisał kontrakt z wytwórnią STX Entertainment. Na mocy tego kontraktu będzie gwiazdą, jak również jednym z producentów nowego projektu tej wytwórni. Aktualnie nie ma dużo informacji o nadchodzącym projekcie, oprócz tego że będzie to połączenie filmu akcji z komedią. Batista ostatnio wystąpił w filmie Blade Runner 2049, który miał swoją polską premierę wczoraj.

» Aiden English obchodzi dzisiaj swoje 30 urodziny, Rhyno 42, a była gwiazda WWE Kaitlyn 31.  Życzymy wszystkiego najlepszego!