Babatunde Aiyegbusi pretendentem do WWE NXT North American Title?, Brian Cage o X-Division, Tessa Blanchard na temat swojego pochodzenia

» Dwa dni temu w Havert L. Fenn Center w Fort Pierce odbył się live event z udziałem gwiazd WWE NXT. Podczas tego wydarzenia odbył się WWE NXT North American Title #1 Contendership Battle Royal. Niespodziewanie nowym pretendentem do tytułu mistrzowskiego dzierżonego przez Adama Cole’a został Tucker Knight, który pokonał takich wrestlerów jak:

Amanpreet Singh, Angelo Dawkins, Babatunde Aiyegbusi, Chad Lail, Dan Matha, Lio Rush, Marcel Barthel, Montez Ford, Otis Dozovic, Raul Mendoza, Rinku Singh, Steve Cutler, Wesley Blake.

» W poniższym materiale wideo, Brian Cage wypowiedział się na temat Lucha Underground oraz pracy w X-Division na Impact Wrestling:

”Uwielbiam współpracować z facetami z X-Division, ponieważ nie zawsze są nimi mali faceci. Niestety zazwyczaj wielu z nim jest mniejszych ode mnie, ale myślę, że ludzie już zapominają o tym, iż nie jest to klasa wagowa. To styl, w którym nawet sam Samoa Joe był mistrzem”.

» Jeden z fanów wrestlingu wysłał wiadomość w kierunku Tessy Blanchard odnośnie jej pochodzenia, przez co jest jej łatwiej otrzymać bookingi i przedostać się do większych federacji. Impact Wrestling Knockout za pośrednictwem Twittera odpowiedziała mu w następujący sposób:

”Bycie kolejnym pokoleniem nie jest złe. Moje nazwisko nie robi ze mnie głupka, nie podróżuje za mnie, nie ustawia się w kwadratowym pierścieniu, ani nie zmusza do treningów. Mam mieć wszystko ze względu na moje nazwisko? Odpuść”.