Awaryjne lądowanie Shane’a McMahona na Atlantyku, Była gwiazda ROH już wkrótce w WWE?, UFC zaprzecza doniesieniom, Nowa rola Gail Kim w GFW

» Komisarz SmackDown Live – Shane McMahon brał udział w awaryjnym lądowaniu helikoptera na Oceanie Atlantyckim. To dość wstrząsające zdanie, jednak co ważne, nikomu nic się nie stało, a cała operacja przebiegła pomyślnie.

Shane podziękował za wsparcie i poinformował, że oczywiście nie zabraknie go na Battleground.

» Triple H za pośrednictwem Twittera poinformował jakie utwory muzyczne będą przewodziły galą NXT Takeover: Brooklyn III:

» Trwają pogłoski, że była gwiazda Ring of Honor – Donovan Dijak podpisał kontrakt z World Wrestling Entertainment oraz, że już nie akceptuje bookingów na scenie niezależnej. Wciąż czekamy na potwierdzenie tej wiadomości.

» Tymczasem UFC zaprzecza doniesieniom jakoby Brock Lesnar miał powrócić na październikową galę w Madison Square Garden. Wcześniej pojawiły się informacje, że Lesnar ponownie stanie przed komisją USADA charakteryzującą się wykrywaniem niedozwolonych środków w organizmie, jednak wiceprezydent UFC Jeff Novitzky jasno temu zaprzeczył dodając, że nie miało to miejsca, ani póki co Lesnar nikogo o takich planach nie poinformował.

» W ostatnim newspacku informowaliśmy o wielkich gwiazdach, które już wkrótce zobaczymy w Global Force Wrestling, a tymczasem Jeremy Borash zdradził, że nową rolę w federacji będzie miała Gail Kim. Jak wiadomo zawodniczka z końcem roku zakończy karierę, a po tym zostanie agentką za kulisami Impact i będzie wspierała pozostałe zawodniczki.

» Już dzisiaj o 19:00 zapraszamy na nasz oficjalny kanał na YouTube, gdzie odbędzie się szósty, tym razem specjalny odcinek MyCast. Specjalny z tego względu, iż będzie to Q&A, a więc nasz gość odpowie na Wasze i tylko Wasze pytania. A, naszym gościem będzie dzisiaj jednokrotny mistrz MZW – Shadow. Niektóre pytania, które nadesłaliście mogą być naprawdę ciężkie, więc szykuje się niesamowity wieczór. Transmisję będziecie mogli śledzić TUTAJ. Gorąco zachęcamy! 🙂