Asylum match na gali Extreme Rules, Steel Cage Match podczas NXT TakeOver, Co czeka nas na Impact Wrestling? Six Tag Team Match na SmackDown, Co wydarzyło się w Miz TV?

» Podczas dzisiejszego tapingu WWE SmackDown odbędzie się MizTV, w którym The Miz będzie gościł Kevina Owensa, Cesaro i Samiego Zayna, czyli pretendentów do Intercontinental Championship. Podczas segmentu dowiedzieliśmy się, że prawdopodobnie w dark matchu walki wieczoru Roman Reigns & Dean Ambrose i Cesaro zmierza się z Chrisem Jericho & Kevinem Owensem i The Mizem.

» Podczas najnowszego odcinka WWE Monday Night RAW został ogłoszony kolejny pojedynek, który zobaczymy na gali Extreme Rules. Tym razem będzie to historyczne starcie w stypulacji ”Asylum Match”, a chodzi o to, że ring będzie otoczony stalowa klatka, a u góry będą zwisały różne bronie, które mogą zostać użyte w walce. Wygrać można wyłącznie po przez pin lub submission.

» WWE NXT GM William Regal za pośrednictwem twittera poinformował, że na gali NXT TakeOver Finn Balor zmierzy się z mistrzem NXT Samoa Joe o tytuł, a stypulacja walki, to Steel Cage Match.

» Poniżej przedstawiamy pojedynki, które odbędą się podczas dzisiejszego odcinka Impact Wrestling:

-TNA champion Drew Galloway vs. Bobby Lashley
-EC3 vs. Tyrus: Last Man Standing
-Sienna vs. Velvet Sky
-Eli Drake’s Facts of Life with Bram