Asuka uczestniczką walki o pas kobiet na SummerSlam, Uczestniczki Mae Young Classic na evencie NXT, Matt Riddle stracił mistrzostwo

» Portal The Wrestling Observer Newsletter twierdzi, że była mistrzyni kobiet WWE NXT Asuka zostanie dodana do walki o tytuł mistrzowski kobiet na SummerSlam i być może zostanie nową posiadaczką tego mistrzostwa. W zeszłym tygodniu dowiedzieliśmy się, że oprócz Becky Lynch szansę na zdobycie WWE SmackDown Women’s Championship ma także Charlotte Flair.

» W tym tygodniu odbył się live event WWE NXT w Orlando, podczas którego przy ringu zebrało się około 20 uczestniczek tegorocznego turnieju Mae Young Classic. W grupie mogliśmy dostrzec takie postacie jak: Toni Storm, Rachel Evers, Jinny oraz Deonna Purrazzo.

Welcome to #NXTOrlando

Post udostępniony przez WWE NXT (@wwenxt)

» Kilka dni temu Matt Riddle musiał uznać wyższość Shane’a Stricklanda, przez co stracił tytuł mistrzowski EVOLVE. Po tej sytuacji w internecie pojawiły się spekulacje sugerujące, że już wkrótce będziemy oglądać Matta w federacji WWE, a sam ma pojawić się na najbliższym TakeOver.

Zdjęcie użytkownika MyWrestling.