Artykuł: WWE WrestleMania 32: 10 możliwych powrotów

Bardzo rzadko zdarza się, że na WrestleManii widzimy jakieś szokujące powroty. Dlaczego WWE ma nie zaryzykować i nie sprzedać pozostałych biletów na PPV oraz zachęcić do oglądania na WWE Network, aby dostać większy pop?

The Rock i Stone Cold Steve Austin zadowolili nas swoim powrotem na WrestleManii 30, a Roddy Piper podczas WrestleManii 19. Na pozostałych galach trudno jest znaleźć szokujących powrotów.

Poniżej przedstawiam Wam 10 zawodników, którzy mogą powrócić i urozmaicić kartę walk na WrestleManii 32, która odbędzie się już za kilka godzin! 😉

WWE.com

#10 – Luke Gallows

Pamiętacie Luke’a, kiedy był w Straight Edge Society z CM Punk’iem i Sereną, lub w roli przygłupiego Festusa, czy też „oszukanego” Kane’a?

Gallows opuścił WWE w 2010 roku i zaliczył takie federacje jak TNA czy New Japan Pro Wrestling gdzie należał do grupy Bullet Club.

Luke Gallows i „The Machine Gun” Karl Anderson to kolejni czołowi wrestlerzy, którzy podpisali kontrakt z WWE i wkrótce możemy się spodziewać ich debiutu jako stajnia Bullet/Balor Club, a wesprze ich NXT Champion Finn Balor.

Wyobraźcie sobie wpływ grupy na walkę Shane McMahon vs. Undertaker i doprowadziliby Shane’a O’Mac do zwycięstwa, a tym samym do jego kontroli nad RAW. Mogło by być to ciekawe…

WWE.com

#9 – „HBK” Shawn Michaels

Może pamiętacie tego człowieka? Tak to… Mr WrestleMania!

Jego nazwisko nigdy nie będzie zapomniane. Cały świat przewiduje, że powróci on na WrestleManii i dokona jakiegoś sensownego zwrotu akcji, lecz nikt nie wie jaką będzie pełnił rolę.

Według Wrestling Observer Newsletter, pod uwagę są brane dwie idee, w których mógł by wziąć udział Heart Break Kid. Moglibyśmy zobaczyć go jako Special Guest Referee w pojedynku Triple H vs. Roman Reigns, a drugim pomysłem jest to, że ujrzymy coś w stylu powtórki z zeszłorocznej WrestleManii, kiedy DX i nWo wtrącili się w walkę Sting vs. Triple H. Shawn byłby częścią grupy legend WWE, którzy zaingerowali by w ten pojedynek.

Kolejnym scenariuszem może być coś związane z pojedynkiem Undertaker vs. Shane McMahon, lecz, nie wiadomo co by mógł zrobić Michaels.

Powrót Shawn’a mógłby być świetnym pomysłem, w końcu WrestleMania odbywa się w jego rodzinnym stanie Texas!

WWE.com

#8 – Seth Rollins

Seth Rollins… kojarzycie tego zawodnika? To były mistrz WWE World Heavyweight, który w listopadzie ubiegłego roku nabawił się poważnego urazu i został zmuszony do oddania tytułu.

Seth miał pauzować przez długi okres czasu ok. 6-9 miesięcy, ale wiemy że już jakiś czas temu powrócił na siłownię i zaczął ponownie trenować, więc jego powrót jest bardzo możliwym posunięciem.

Mimo iż powrócił na siłownię, to i tak nie oznacza, że jest gotowy do walki w ringu, ale to nie jest wskazane, jeśli chodzi o ingerencję, chociaż kto wie, my możemy tylko spekulować. Według nas najlepsze dla biznesu byłoby, gdyby dziś powrócił i wmieszał się w walkę o WWE World Heavyweight Championship, o który walczą Roman Reigns i Triple H… i tu się nasuwa pytanie. Face turn i reaktywacja The Shield? Nam taki układ by pasował! 🙂

Mimo iż szansa na jego powrót jest bardzo mała, to wcale go nie skreśla.

WWE.com

#7 – Titus O’Neil

Ciśnienie rośnie w Vince McMahon’ie, aby odwrócił swoją decyzję i cofnął zawieszenie 60-dniowe Titus’a.

Początkowo wręczył 90 dni zawieszenia zawodnikowi Prime Time Players, który podczas pożegnania Daniela Bryan’a na RAW w zeszłym miesiącu poklepał właściciela federacji po ramieniu, co mu się nie spodobało. Choć wyglądało to na absolutnie nic złego, to szef myślał, że O’Neil zachował się nieprofesjonalnie i zepsuł ten szczególny moment.

Ruch #FreeTitus jest teraz dosyć popularny w świecie fanów WWE, gdzie nawet m.in. Batista i Scott Hall poparli zawieszonego zawodnika.

Zawieszenie 60 dni oznacza, że Tytus nie wystąpi na WrestleManii. Wielu uważa że to nic szczególnego, że nie zobaczymy tego zawodnika na największej gali roku.

Czy jest szansa, że zobaczymy jego powrót na dzisiejszej gali i dołączy do Andre The Giant Memorial Battle Royal Match’u? Byłoby to naprawdę fajnę posunięcie ze strony zarządu WWE.

WWE.com

#6 – Daniel Bryan

Pamiętacie tego Pana o pseudonimie „koza”, który skradł serca wszystkich fanów, po czym odbył niesamowitą przygodę na WrestleManii 30, gdzie mimo rzucanych kłód pod nogi zdobył WWE World Heavyweight Title?

Dlaczego ten zawodnik został umieszczony w tym artykule? Chociażby ze względu na swoją żonę, Brie Bellę, która weźmie udział w 10-osobowym Divas Tag Team Match’u, a kolejnym powodem jest fakt, iż Daniel się nigdzie nie pojawia, nie udziela żadnych wywiadów, a być może to tylko woda na młyn… 🙂

Dlaczego nie miałby stanąć w narożniku swojej żony w starciu z Laną? To jest myśl. Daniel z Brie, a Rusev w narożniku Lany.

Nie mniej jednak jego powrót z pewnością zostałby okrzyknięty jednym z największych wydarzeń na WrestleManii 32.

Jonathan Bachman/AP

#5 – Stone Cold Steve Austin

Pamiętacie Steve Austin’a? Łysego, lubiącego piwo, mistrza Stone Cold Stunner’a? Jest to jedna z największych legend WWE.

Nazwisko Austin jest w takim samym obozie co Shawn Michaels. Biorąc pod uwagę, że WrestleMania odbywa się w jego rodzinnym stanie Texas, The Texas Rattlesnake został powiązany z nim w takiej czy innej formie.

Cholera, niektórzy chcą aby on powrócił na stałe do ringu! Ale to tylko wydaje się marzeniem, biorąc pod uwagę jego historię z urazami szyi itp.

Nie mniej jednak Steve ma być związany z jakimś zdarzeniem na dzisiejszej gali, lecz nikt nie wie, jaką dostanie rolę.

Jak myślicie, czy usłyszymy jego słynne zbicie szkła? Na pewno nie federacja nie może pozwolić na WrestleManię w Teksasie bez Stone Cold’a.

WWE.com

#4 – John Cena

Mimo faktu, iż płatkowy bohater najmłodszych fanów WWE orzekł na konferencji prasowej, że nie weźmie udziału w tegorocznej WrestelaManii, wcale go nie możemy skreślić.

Na początku plan dotyczył zorganizowania starcia marzeń każdego fana WWE, czyli The Undertaker vs. 15-krotny WWE Champion John Cena, co z pewnością przyciągnęłoby jeszcze większą ilość fanów.

Wiadomo, że John podobnie jak wcześniej wspomniany Seth Rollins już jakiś czas temu wznowił trening na siłowni. I właśnie ten fakt daje nadzieję na przedwczesny powrót Ceny. I on podobnie jak Rollins może odegrać rolę osoby koniecznie walczącej w ringu.

Kto wie, może WWE zasieje ziarno nadziei na walkę Undertaker vs. John Cena na WrestleManii 33?

WWE.com

#3 – Goldberg

Nazwisko Goldberg jest kolejnym, którego fani oczekują na WrestleManii 32. Wiele źródeł informowało, że Vince McMahon przedstawił ofertę byłemu mistrzowi World Heavyweight, lecz Goldberg ją odrzucił. Niemniej jednak nie można go wykluczyć.

Każdy zastanawia się, dlaczego Ryback zaczął nosić zwykłe czarne szorty, co daje wiele do myślenia…

WWE.com

#2 – Linda McMahon

Nie wiem czy wiecie, ale podczas WrestleManii 17 Linda kopnęła prezesa WWE w krocze, dzięki czemu uratowała Shane’a przed srogim laniem.

Nie sugerujemy, że jej powrót jest bardzo możliwy, ale być może otrzymamy powtórkę z 2000 roku, czyli zaangażowanie w konflikt całej czwórki McMahonów.

Z jakiegoś powodu niestety nie wiemy, z jakiego powodu za każdym razem, gdy powraca do WWE jest witana przez fanów ogromnym popem. Jaką rolę odegra? Czy w ogóle będzie zainteresowana takim scenariuszem? Nigdy nie mów nigdy… Tego dowiecie się oglądając WrestleManię 32 dziś o 23.00 na WWEFlash-PL

WWE.com

#1 – Hulk Hogan

Kiedy Hulk Hogan wygrał w pewnej rozprawie sądowej 115 milionów dolarów, jego nazwisko w WWE jest bardziej regularnie pokazywane.

Hulk został wygnany z WWE z powodu afery związanej z rasizmem. Teraz sprawa się złagodziła i wydaje się, że powrót tego Pana może być możliwy. Hulkster nigdy nie powiedział, że rozstał się z Vince McMahon’em na stałe. Możliwe bardzo, że niedawno rozmawiali ze sobą.

Niezapowiedziany powrót byłby czymś niesamowitym tej nocy na AT&T stadium.

Tutaj również daje do myślenia, jaką rolę odegrał by Hulk Hogan…

Autorzy: Sebastian Cupiał i Mateusz Polak 😉