Artykuł: Dziesięć najlepszych możliwych niespodzianek – uczestników niedzielnego Royal Rumble!

Jeśli chodzi o galę Royal Rumble, to jedna z najlepszych rzeczy tej gali, są uczestnicy walki Royal Rumble, o których nikt nie wie, że się pojawią. Czasami są niespodziewane niespodzianki, a fani mają nadzieję że powróci lub zadebiutuje ich ulubiony zawodnik, lecz dowiadują się o tym po wyjściu zza kurtyny. Istnieją legendy, komediowe wypełniacze gali i zupełnie nieoczekiwani zawodnicy, którzy mogą wejść do ringu, gdy licznik osiągnie wartość zero. Oto 10 zawodników, którzy mogą pojawić się na dzisiejszej gali niezapowiedzianie. Do tej pory WWE ogłosiło 13 zawodników, którzy wystąpią w Royal Rumble Match’u, lecz przypominamy, że w tej walce udział weźmie 30-stu wrestlerów:

– WWE World Heavyweight Champion Roman Reigns (#1)
– Brock Lesnar
– Sheamus
– Chris Jericho
– Stardust
– Bray Wyatt
– Eric Rowan
– Luke Harper
– Braun Strowman
– Dolph Ziggler
– Ryback
– Big Show
– Curtis Axel

aj styles wwe rumors royal rumble surprise entrant

AJ Styles – Pojawiają się informacje, że były TNA World Heavyweight Champion będzie obecny za kulisami gali Royal Rumble, lecz nie jest to pewne, że jego debiut może zdarzyć się podczas tej gali. Bez względy czy Styles zadebiutuje na Royal Rumble, na RAW po tej gali, czy na tapingach SmackDown, to będzie to ogromne wydarzenie.

Batista – Ol’ Dave powiedział, że jego kariera w WWE jeszcze nie jest skończona, mimo że jego ostatnia trasa była mało porywająca. Jim Ross stwierdził, że Batista był by doskonałym przeciwnikiem dla Brock’a Lesnar’a na WrestleManii 32. The Animal jest obecnie zajęty wieloma projektami, ale wszystko jest możliwe.

http://cdn.inquisitr.com/wp-content/uploads/2016/01/wwe-rumors-royal-rumble-surprise-entrants-kurt-angle.jpg

Kurt Angle – Olimpijczyk powiedział, że bierze sobie roczną przerwę od wrestlingu i kiedy wróci, to będzie albo w TNA, albo w WWE. Według informacji, umowa Angle’a z TNA kończy się w tym miesiącu.

The Undertaker – Umarlaka nie widziano od prawie dwóch miesięcy, a to może być świetnym sposobem na wprowadzenie go z powrotem do fabuły WWE. Byłaby to również doskonała okazja, aby rozpoczął jakiś feud, który będzie miał finał na WrestleManii 32.

Triple H – Lider The Authority nie był widziany przez miesiące i chce się zemścić na Romanie Reignsie za pobicie go. Gdy Reigns z konieczności będzie musiał bronić tytułu WWE World Heavyweight Championship i wyjdzie do walki z numerem pierwszym, będzie to świetne miejsce na zemstę dla Triple H’a. Plotka głosi, że nawet WWE COO może wygrać Royal Rumble Match i zgarnąć tytuł WWE World Heavyweight poraz kolejny. Ma to doprowadzić do walki Triple H vs. Roman Reigns na WrestleManii 32.

Daniel Bryan – Jeszcze niedawno trudno było powiedzieć, czy ktoś w ogóle wie, kiedy i czy wogóle Bryan Danielson powróci jeszcze do WWE po swojej kontuzji. Jakiś czas temu były WWE World Heavyweight Champion dostał pozwolenie od prywatnego lekarza, że jest zdolny do powrotu do ringu, lecz oficjalnie powrócić on może, gdy oficjalną zgodę wyda lekarz WWE, oraz władza tej federacji. Według fanów, jest to najlepsza pora na jego powrót i rozpoczęcie własnej drogi do WrestleManii 32.

Finn Balor – On wciąż jest mistrzem NXT, więc w pełni nie byłby to jego awans do głównego rosteru WWE, ale może będzie to jednorazowy występ, kto wie? Później zaś znowu mógłby pnąć się w górę ze swoim pasem NXT. Tak czy inaczej, fani chcieliby wreszcie zobaczyć wejście i talend “Demona” na dużej scenie.

Bill Goldberg – “Stone Cold” Steve Austin nie tylko chciał by zobaczyć Goldberga jak zostaje wprowadzany do Hall Of Fame, ale również chce go zobaczyć w ringu WWE. Mówi się o wielkiej niespodziance i wielkim nazwisku, która zostanie sprowadzona by wypełnić lukę po kontuzjowanych zawodnikach.

The Godfather – Internet głosi, że wyciekła pełna lista wrestlerów, którzy dołączą do Hall Of Fame w tym roku, i m.in. znajduje się na niej Charles Wright. Nie byłoby to złym pomysłem pojawienie się go w ringu poraz kolejny, jako The Godfather czy Papa Shango.

Samoa Joe – Kto nie chciał by go zobaczyć chociaż ten jeden raz? Joe sprawił, że jego debiut w WWE był zaplanowany, aby niszczył on wszystkich na swojej drodze, co oznacza jego motto “Joe’s gonna kill you!”

Wszystkie wymienione gwiazdy mogą być wielką niespodzianką na Royal Rumble, lecz niespodzianką było by nawet pojawienie się jednego z nich na tej gali. Wiadomo jest, że kilku z nich będzie obecnych za kulisami WWE i NXT, lecz federacja Vince’a McMahona woli utrzymać świat w niepewności.

Przypominamy że Royal Rumble odbędzie się już dzisiaj w nocy o godzinie 2:00 (1:30 Kick Off). Galę możecie za darmo obejrzeć na WWEFlash!